Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem furcsa hogy nem kért meg...

Nem furcsa hogy nem kért meg hogy segítsek vagy egyebek?

Figyelt kérdés

Nem régen megismerkedtem egy férfival, mindennapos randik vannak jelenleg! Neki van 2 boltja, pár hónap múlva nyílik a harmadik üzlet.

Ma mikor találkoztunk, említette hogy ma később tudunk csak összefutni, mert be kell állnia dolgozni, hisz új a hentes+ egy dolgozója nincs, leszámolt.

Furcsa számomra hogy nem kért meg hogy menjek oda dolgozni, ugyanis korábban már mondta hogy az új boltba fel vehet engem dolgozni.


2013. szept. 3. 11:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Valószínűleg nem látott megfelelőnek az állás betöltésére.
2013. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem nem furcsa, valószínüleg nem akarja keverni a magánéletet és a munkát, illetve nem is rég óta ismeritek egymást.
2013. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az van a háttérben, hogy fél hogy a nem jönnek össze köztetek a dolgok akkor kínos lenne (mindkettőtöknek) ha nála dolgoznál.
2013. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
#3 *hogy ha nem jönnek ....
2013. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik magánélet-szerelem-szex vonal, a másik pedig üzlet. Szerintem egyáltalán ne menj oda dolgozni, ahol ő a főnök. Ennek soha nem lesz jó vége.
2013. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolaton belül együtt dolgozni és/vagy az egyik fél vállalkozásában dolgozni a másik félnek csak és kizárólag akkor szabad, ha komoly a kapcsolat, kiforrta magát a közös élet. Ellenkező esetben egy szakítás elég kellemetlen lehet. Az is kellemetlen lehet ha a munkavégzésben nem egyeztek... stb. Szerintem a párod ezért nem ajánlotta még fel. Előbb ismerjétek meg egymást alaposan, legyen stabil a kapcsolat. Utána ismerkedhetsz a munkájával, az ottani feladatokkal. Néha ha szabadidődben besegítesz neki, akkor te is látod majd hogy szeretnéd-e komolyan csinálni, és ő is meggyőzödhet róla, hogy alkalmas vagy-e rá. Nem szabad az ilyen dolgokat elsietni.
2013. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De már felajánlotta hogy ami 2 hónap múlva nyílik oda mehetnék.
2013. szept. 3. 11:59
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Szóval igazából Te elsősorban csak munkát szerenél tőle, mi?
2013. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis! Azért az úgy nem igazán érné meg, inkább őt akarom mint a melót! Csak furcsálom, mert akkor segíthettem volna neki, szóval én most nem a pénzes munkáról beszélek hanem most a segítséges munkáról! Segítettem volna neki hogy hamarabb eljöjjön :)
2013. szept. 3. 12:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

azt írod, hogy nem régen ismered. Biztos hogy nem vetít? én voltam így egy pasival, ő is össze vissza dumált, és konkrétan nem ismertem meg egyik helyet sem, és az ismerőseit sem, aztán 2 hónap után rájöttem hogy nagy kamu az egész. :) lehet hogy nálad nem ez van, nem tudom...


Ha igazat mond, akkor azért nem kért meg hogy segíts, mert ő a férfi és neki kell megoldani ha gondja van, nem pedig téged felhasználni. tudom hogy te szívesen segítenél, ő is tudja, de úgy lehet hogy úgy érzi hogy nem helyénvaló hogy szívességet kérjen tőled, mert akkor csorbát szenved a férfiúi mivolta.


Szóval valamelyik a kettő közül


35/N

2013. szept. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!