Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy érjem el hogy csak engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el hogy csak engem szeressen?

Figyelt kérdés
van egy srác akibe nagyon nagyon belehabarodtam..de ő sajnos egy hatalmas nőcsábász. már nekem is mondta hogy akar engem. de én nem mentem bele. most azt akarja hogy csókoljam meg. de attól félek, hogy így én is olyan leszek számára mint a többi lány...Én akarok neki az egyetlen lány lenni. Segítsetek kérlek.

2014. máj. 11. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
És ez miért jó? Ha elérted, utána úgyis össze fogod őt törni.
2014. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
miért törném össze?
2014. máj. 11. 20:03
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert nőből vagy,és te se tudod mit akarsz,és ahogy látom normális pasit se tudsz kifogni..
2014. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert megkaptad, amit akartál, és tovább már nem kell neked.
2014. máj. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Pontosan
2014. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

azt akarod, hogy teljesen kiforduljon önmagából. utána pedig eldobnád, mert nem az a vagány akibe beleestél. ha meg nem változik meg akkor sírhatsz. vagy ő veszít vagy te. ez nem egyenrangú elfogadó kapcsolat.


a női ösztönlénység és érzelmi ostobaság mintapéldája lehetnél :D

2014. máj. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hagyd ki-én ezt tenném a helyedben. Az ilyen tipusú pasiknál borzasztóan különleges egyéniségnek kell lenned, ahhoz, hogy megszerezd, de meg is tudd tartani.


A kérdés az, hogy a többi nőcivel, képes leszel e szórakozni, akik majd veled fognak a pasi miatt, hogy kilökjenek mellőle.

2014. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagytok már 14 évesek?
2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
1 Szerintem összekevered a kérdezőt valakivel:)
2014. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nem értem hogy mi a frászért hagynám ott ha egyszer az enyém lenne..ez a leghőbb vágyam, és nem dobnám akkor se ha változik, őt soha...ne beszéljetek már ilyen baromságokat...normális válaszokat vártam..de ez szégyen hogy csak lehordani jártok az ember ide.
2014. máj. 11. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!