Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak az idősebb férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy 16/L vagyok. 170 Cm-vagyok durván (alapjáraton) , átlagos alakkal. Igaz kicsit nőiesebben öltözöm. állandóan magassarkú, szoknya fekete neccharisnya...

De nem értem, hogy miért csak a 25 + korosztály érdeklődését keltem fel... Azt viszont nagyon. Elképesztően iegesítő tud lenni, hogy minden áldott nap beszólogatnak, a bunkók ha suliba megyek, vagy akárhova.

Egyébként volt már barátom, kb. 3 éve. (Gondolhatjátok milyen kapcsolat volt, kézen fogva jártunk + arca puszi)

Most viszont már szeretnék egy értelmes kapcsolatot. De így hogy? Nem akarok 10-15 évvel idősebb társat, aki csak kihasználna. Máshogy kellene öltöznöm? Mi lehet a baj?



2014. márc. 23. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Magas vagy,felnőttesen öltözködsz--ez riasztó a legtöbb fiúnak ebben a korban.

A huszonévesek viszont ismerik a lányokat,nekik könnyű préda lehetnél..

2014. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmmm... Talán ne öltözz így...
2014. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Akkor talán esetleg öltözz kevésbé úgy, mint azok akik az út mentén árulják a testüket.

Lehet csak azért érdeklődtek, mert azt hitték, h dolgozol.


20/f

2014. márc. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sok lekvár nem mer leszólítani 15 évvel korábban születettek között több az igazi férfi, ennyi a történet.
2014. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ne olyan nyanyás stílust képzeljetek el.

Nem annyira akarok rajta változtatni, mert ez vagyok én.

Azért, köszi...

2014. márc. 23. 20:22
 6/7 anonim ***** válasza:
magas vagy és nőiesen öltözködsz 16 évesen. mégis mit vársz egy veled egykorú kamasztól?
2014. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha k*rvásan öltözködsz, ne csodálkozz

azért, mert a 16 évesek nem így öltözködnek és idősebbnek néznek..vagy csak könnyen kaphatónak

2014. márc. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!