Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban mennyire számít a korkülönbség két ember között? A lány az idősebb és a fiú a fiatalabb.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 22. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Engem pl nem nagyon. 4-5 év simán belefér. Bár a lányok nem szívesen járnak náluk fiatalabbal, úgy vettem észre.

19F

2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyi? 2 év? 4 év? 12év? :D azért nem mind1 ,meg az sem h az egyik 12 éves a másik 16 vagy az egyik 24 a másik 28... :D
2014. ápr. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem számít de vannak gusztustalan párosítások.
2014. ápr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A lány 21, a fiú 16!!

és jó a párosítás !!

a fiú nagyon normális , és jól megvannak !!

Ő sem szívesen jár nála fiatalabbal , de ez a fiú nagyon megfogta !

2014. ápr. 23. 04:16
 5/8 anonim ***** válasza:

Más életszakaszban vannak. Lehet hogy nem lesz tartós a dolog, de az is lehet hogy igen, ha a fiú érettebb a koránál:)


Az én férjem is amúgy fiatalabb 3 év 5 hónappal. Nálunk nem érezni egyáltalán mert sokkal érettebb mint a korabeli srácok akik annyi idősen mint ő, nagyobb százalékban diszkóztak, meg csajról csajra jártak, gyarapították a megdugott nők listáját, akkoriban ő feleségül vett engem. (22 évesen)


Szóval személyiség, érettség kérdése a dolog.

2014. ápr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen !

Azért jó olvasni , hogy nem egyedül vagyok !

2014. ápr. 23. 22:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert például az én barátom 1 évvel és 3 héttel fiatalabb nálam :) 16/l
2014. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat..:)
2014. máj. 10. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!