Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » MIt javasoltok mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt javasoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm szereti úgymond "viselni a nadrágot" és ebből adódóan attól tartok, hogy egyszer egyet gondol és amiatt, hogy "papucs" vagyok el fog hagyni. De ha viszont ha egy kicsit próbálnék a talpamra állni, hogy már bizony én viselem azt a bizonyos "nadrágot" akkor betörik a feje. Mit tegyek? hagyjam kibontakozni, és hagyjam, hogy ő legyen a "főnök" vagy álljak ki magamért?

2014. máj. 13. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de ha te ebben a kérdésben itt kérsz tanácsot, akkor már rajtad is van az a bizonyos papucs. Egyébként vannak domináns személyiségek és vannak alkalmazkodóak, önmagában egyik sem roszabb a másiknál, de kifordulni magából úgy, hogy "én holnaptól kemény leszek mit a vidia" nem szokott nagyon jól elsülni.
2014. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned, hogy milyen a személyiséged, van akinek fel se tünik, hogy nem ő dönt, de akkor őt ez nem is bántja, mert neki ez a felállás megfelel. Akkor van gond, ha sokszor a lelked mélyén másképp szeretnéd, de magadban tartod, nem szólsz, és igy ugy érzed, egyre jobban papucs vagy. Szerintem ne állj a sarkadra, hanem mindig mond el neked mi a véleményed és hogy szeretnéd, és akkor probáljatok kompromisszumot kötni. Ha a párod viszont annyira domináns, hogy sosem enged, akkor hagyd ott, mert végén beteg leszel az egésztől,(kialakulhat nálad alkoholizmus, gyomorfekély,persze jópár év alatt) keress akkor egy kevésbé akaratos nőt magad mellé, akivel megtudsz beszélni mindent. Tehát neked kell eldönteni, hogy szeretnéd, szófogadó lenni, vagy a te elképzelésed is néha érvényesüljön közös megbeszélés után, vagy te akarsz domináns lenni, és ugy alakitsad az életedet amilyen te akarsz lenni, és ahhoz keress társat aki illik.
2014. máj. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!