Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi bánat kiheverésére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat kiheverésére mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Szerető vagyok/voltam. Ez utóbbi még késik kicsit, lehet van még pár jó napom. Annyi ezzel a problémám, hogy beleszerettem a lányba. Egészen a múlt hét végéig (szerda volt akkor az), úgy ölelt és úgy csókolt, mint ha mi ketten összetartoznánk teljesen.

De valami történhetett a nagy hétvégén, mert hétfőn már nem volt ez. Akkor olyan hideg lett és egész héten arra hivatkozott, hogy alig aludt pár órát, mert ...

Ettől függetlenül ma még volt egy gyors (fél..3/4-ed óra) együttlét.

Ha nem volna egy csodálatos ember, le is mondanék róla. De hát az.


"A rózsáddal eltöltött idő teszi fontossá a rózsádat..."



2014. máj. 10. 15:07
 1/5 anonim válasza:
A szexet fogod hiányolni. Nem őt, hiszen soha nem voltatok úgy együtt. Le kell foglalnod magad. Én pl. most szakítottam a párommal. Vagyis ő velem..
2014. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, h szakított veled.


Szexre nincs annyira szükségem mint rá. nem a szexet hiányolom. Őt!!


A múlt héten még szeretett. Valami történhetett. Ha konkrétan rákérdezek, akkor azonnal vége a kapcsolatunknak.


Azt szeretném inkább, hogy újra meghódítom. Csak sajnos erre nem látok sok esélyt. Pedig ez lenne az okosabb talán.


Olyan ez mint egy kirúgás előtti napokon a munkahelyen és ha akkor ráhajtok, talán megmarad a munkahely. (csak példa volt)

2014. máj. 10. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát talán így is le kell mondanod róla! Majd lesz még más is, ő pedig bánhatja, hogy lemaradt.

Ne foglalkozz vele. Ne is mondd el neki az érzéseidet. Nem fog tudni mit kezdeni vele. Elég ha mi tudjuk mit gondolsz.

Ha nős pasival kezdtél vállaltad a kockázatot!

Várjuk a fejleményeket.

2014. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh. Félreértettétek. A csodálatos embert nőre is érthetjük. Pasi én volnék. Ő a nő. Neki van hivatalosan pasija. Azért mert szép lány azért egyben lehet csodálatos ember is egyben.

Lehet ez a szó engedett következtetni arra, hogy én volnék a nő? ;-)

2014. máj. 10. 15:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Gerinctelen egy féreg vagy te... Ezt nem tudtad hogy van pasija már az elején? Sosem értettem miért kell a másé, amikor rengeteg szabad lány van még rajta kívül. Mégis mit szeretnél tőle...? És ha összejönne, hogy bíznál meg benn???
2014. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!