Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha a férfiaknak állítólag...

Ha a férfiaknak állítólag azok a nők tetszenek, akiken "van mit fogni", akkor miért lógnak kocsányon a szemeik egy vékony nőtől, akinek ugyan megvan mindene, de alapjában véve vékony?

Figyelt kérdés
Folyton megkapom, hogy milyen vékony vagyok (pedig szerintem annyira nem is, 51 kg a 170 cm-hez, de van mellem és fenekem is). Viszont akiktől ezt hallom rendszerint, azoknál veszem észre, hogy megbámulnak. Ha ennyire nem tetszik a vékonyságom, akkor mi a fenének kell csorgatni a nyálukat? Vagy akkor miért nem lehet csöndben maradni és nézzen ha jól esik, de ne rombolja az amúgy is kevés önbizalmát az embernek! Bocs a kirohanásért, de már olyan elegem van a férfiakból, sosem azt mondják, amit igazán gondolnak :-( vagy mégis?
2012. máj. 28. 12:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem értem a "kirohanást...." azért panaszkodsz, mert megéznek és mondják hogy vékony vagy? EZ nem inkább dicsekvés? :)
2012. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Csak azért mondják, h a ducibb nőket szeretik, mert a vékony lányokat sosem tudnák megszerezni, de próbálják úgy feltünteni, mintha nem is kellene nekik. Hiába tagadják, úgy is így van.
2012. máj. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Elsőnek! Személy szerint én nem dicséretnek veszem, hogy levékonyoznak, mert nekem rosszul esik, hiszen úgy mondják, hogy "jaj, de vékony vagy", mintha ezért engem sajnálni kellene. Szóval ezáltal már nem is lehet dicsekvés ez a részemről, hiszen ők sem dicséretnek szánják.
2012. máj. 28. 13:00
 4/21 A kérdező kommentje:
Vagy ez olyan, mint az oviban, hogy annak a kislánynak a haját húzták, aki tetszett nekik? :-D
2012. máj. 28. 13:02
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor a felnőttek is zrikálják a másikat, ha tetszik nekik.

Amúgy a 170 centihez 51 kiló az igenis elég vékony

2012. máj. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Vékonynak vékony, de nem a gebe/sovány kategória. Szerintem vékony csontozatú lehetek, mert van rajtam hús :-D Simán S-es, de van amiből M-es méretet használok. Szóval nálam vannak sokkal vékonyabbak is :-D
2012. máj. 28. 13:12
 7/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg nem vagy valami vékony ha van hogy M-es ruhát hordasz...Nekem kb ilyen alakom van [link] csak izmosabb vagyok és feszesebb de én szinte mindig XS-eset hordok.
2012. máj. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok, mégis van, hogy M-eset kell vennem
2012. máj. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kicsit vastagabb a combom, mint képen szereplő lánynak, de amúgy pont ilyen vagyok. A méret meg ruha- és márkafüggő, van, amiből kényelmesebb, ha nem passzol mindenhol, ilyenkor szoktam m-est választani, de van, hogy igazából nincs is különbség két méret között. Nekem ez a tapasztalatom.
2012. máj. 28. 13:56
 10/21 A kérdező kommentje:
Ja, és kicsivel szélesebb a csípőm, mert nem húzódott vissza teljesen a szülés után...
2012. máj. 28. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!