Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rendes csajok és srácok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendes csajok és srácok! Páromat meglepem első évfordulónkra egy fotóalbummal, amibe az első pár közös képünket teszem és írok mindegyik alá egy kis szép idézetet. Ez mind rendben van. Csakhogy az utolsó oldalra valami olyasmit szeretnék írni. (? )

Figyelt kérdés

...aminek az a lényege, h remélem még sokáig együtt leszünk és szeretném, ha az album bővülhetne még nagyon nagyon sokáig. Csak hogy én ezt szép szavakkal/mondatokkal szeretném megfogalmazni, kis vers félébe öntve. Aztán ezen a téren elég sz*r vagyok és ezért is szeretném kérni a segítségeteket. Valaki valamit?

Kérlek titeket ne hurrogjatok le és ne bunkózzatok, mert sok ilyen bunkó van ezen az oldalon.


2010. szept. 2. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó ötlet. Aranyos.
2010. szept. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Wow, tök aranyosnak hangzik!

De mértnem írod 1xűen azt amit nekünk írtál, magyarán hogy "remélem még sokáig együtt leszünk és szeretném, ha az album bővülhetne még sokáig." És akkor legalább te fogalmaztad meg nem 1 idegen a gyik-on

2010. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végülis... :)
2010. szept. 2. 16:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen jó is lesz, mikor elmeséli a baráti körben, hogy mit kapott tőled és valaki benyögi, hogy pont egy ilyen kérdést olvasott a gyakorikerdesek.hu -n. És pont a vers vagy idézet is stimmelni fog amit itt kapsz.
2010. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy. Ilyen egy normális ember normális ajándéka. Egyébként ha valami személyeset írsz, az jobban meghatja, megérinti az embert, mintha idéznél valakitől. Téged szeret, a te szavaid, a te énedet, ezért a saját gondolataidnak is jobban örülne. Ügyes ötlet, pacsit érdemelsz érte.:)
2010. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azok kapnak nem épp szalonképes választ, akik még a kérdést se tudják értelmesen megfogalmazni. Ebből kiindulva te ilyet nem fogsz kapni ;)

Am támogatom a másodikat én is. Biztos fog örülni neki a barátot.

19/F

2010. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Látszik nem gondoltam át rendesen ezt a dolgot. Jobb lesz, ha saját szavaimmal próbálom megfogalmazni. Köszi szépen :-)
2010. szept. 2. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!