Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi tortent a kapcsolatunkkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortent a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés

A baratnommel egy hete meg kulfoldon voltunk par napot egy iskolai korandulas kereteben, ott meg jol megvoltunk, akkor lettunk X honaposak. most hogy hazajottunk mar nem is beszel velem, az iskolaban se foglalkozik velem, tegnap facebookon szo nelkul otthagyott es lelepett. ma nem mentem iskolaba mert tegnap este hanytam, reszkettem es vegul a konyhaban osszeestem az erzestol hogy elveszitem ot. most is itt ulok az orvos rendelojeben. mi tortenhetett, vagy mi valtozhatott? semmi "rosszat'' nem tettem/szoltam. tegnap megkerdeztem tole - miutan mondta hogy meg kell

beszelnunk valamit - hogy ugye nem az lesz a vege hogy szakitunk (termeszetesen nem igy, hanem finomabban fogalmaztam) es erre azt mondta hogy fogalma sincs rola. tegnap elott setaltunk meg, voltam naluk is ott meg csokoloztunk, olelgettuk egymast es elkoszoneskor kaptam puszit is. facebookon azert nem beszelunk mar mert azt mondja hogy este inkabb a tesojaval es a csaladjaval van. hogyan tudnam helyre hozni hogy minden olyan legyen mint regen? 15/f vagyok o pedig 15/l



2014. máj. 15. 08:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy vagy bekevertek, vagy talált valaki mást. Ezt szerintem ő tudja csak megmondani neked.
2014. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15 évesen korai kapcsolatot játszani
2014. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
főzz babot
2014. máj. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne reagáld túl, egy szakítástól nem kell hányni és összeesni...
2014. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
szerintetek az lehet a baj hogy allandoan rossz kedvem van?
2014. máj. 15. 09:11
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nyugodj le és ne foglalkozz az egésszel.Lépj le,ne keresd sehol.Ennyi. Én is balhéztam a csajommal,mert most hülye,de le..arom,azért nem fogok idegeskedni,mert hülye most. 15 évesen nem kell beleélni magadat,úgyis szétmentek.Vedd úgy,amíg vvagytok addig vagytok együtt,érezzétek jól magatokat és egymást,ha meg hülye akkor legyen az.Ne foglalkozz vele,ha kellesz neki akkor keresni fog ennyire egyszerü,ha meg nehéz ezt feldolgoznod,foglald el magad,tanulj,kockulj menj fuss egy kört és lehiggadsz. Az élet túl értékes ahhoz,hogy mások szórakozzanak velünk és beintsenek.Fel a fejjel!
2014. máj. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14-17 évesen a kapcsolatok 90%-a így ér véget. A semmiből. Tegnap még szuper volt, ma hozzád se szól. Túléled.
2014. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"szerintetek az lehet a baj hogy allandoan rossz kedvem van?"

Naná, hogy lehet? Ki az ördög szereti a rosszkedvű emberek társaságát?

2014. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!