Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá apát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá apát, hogy nálam aludhasson a barátom?

Figyelt kérdés

Tudom tucat kerdes, de nem tudok mivel eloallni mar neki. 17 evesek vagyunk mindketten, es már fél eve egyutt vagyunk. A szuleim ismerik a baratom, latjak hogy rendes, nincs vele bajuk, barmikor atjohet hozzank...de ha felhozom ezt egyszeruen azt valaszolja apa, hogy majd 20 ev mulva talan itt aludhat, es ne is idegesitsem a dologgal..tenyleg csak aludni szeretnenk, nagyon szeretjuk egymast, es meghasad a szivem ha arra gondolok, hogy soha nem aludhatna nalam...azt fel sem mertem hozni, hogy en ott aludhatok e, de nem is lenne jo otlet, mivel a testverevel egy szobaban van a baratom, igy lehet kellemetlen lenne (anya egyebkent megengedi, de azt mondja hogy o nem akar ezen apaval osszeveszni, vegyem rá én.)

ékezetekért bocsanat, telefonrol irtam.



2014. máj. 15. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Apukád egy basáskodó kis tahó. :) Elnézést, tényleg. Na.

Kérdező kincsem, szerinted normális, hogy a jóapád ki akar sajátítani, bekorlátoz és irányítgatja az életed? Értem én, hogy a vére vagy de ő nem te és te nem ő vagy. :) Vésd ezt jóóóól az eszedbe. És nyisd ki a szád. Hacsak nem szokott verni -amiből nyomós okként következtetnék a feléje irányuló félelemre- nem tehet semmit.

2014. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ha régimódi szüleid vannak, ez nem fog menni.

Engem az első barátommal csakis érettségi után 19 évesen engedtek ott aludni, akkor is csak havonta egyszer nagy veszekedések árán.

2014. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kamerázd be a szobádat és mondd meg apukádnak, hogy nézheti, hogy csak alszotok.
2014. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg apukadnak, hogy a fa$z reggel is felall, nem csak este
2014. máj. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Vegyél neki sörcsit
2014. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

"Mondd meg apukadnak, hogy a fa$z reggel is felall, nem csak este"


Tudja ő azt nagyon jól :D


Amúgy beszéld meg anyukáddal...vagy üljetek le 3-asban...

2014. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Nem szokott verni, csak iranyitgat allandoan...

a hat ilyet nem is merek mondani neki, még el is tilt tole (hogy a f. reggel is felall)

amugy csak o ilyen regimodi, pedig 39 lesz, nem idos egyaltalan...anya meg megengedi

2014. máj. 15. 15:37
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

...Most mondjam ki az egyértelműt? :D Nemár, az olyan... klisés.


Áh, tényleg ezt akarod? :D


Hát jó.


LÁZADJ, CSESZD MEG!

2014. máj. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tényleg üljetek le hárman, te, anyukád, apukád és beszéljétek ezt meg! Én is ezt csináltam, és a beszélgetés utána apukám megengedte, hogy nálunk aludjon a barátom, pedig mi több mint egy éve voltunk már akkor együtt.
2014. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tudom ezt kéne, de nem tudom mit mondjak neki. Pedig még a baratom is felajanlotta hogy beszél szivesen apaval errol ha ez megnyugtatja, de apat az se erdekli...pedig nem sok fiu tenne ilyet szerintem.
2014. máj. 15. 15:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!