Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nő társamat jobbnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nő társamat jobbnak, szebbnek, vonzóbbnak találom a férfiak számára, mint magamat. Ez már valami pszichés betegség?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne elhitetni magammal, hogy nekem is van ilyen jellegű kisugárzásom?(vonzó és nem pedig kislányos)
2014. ápr. 13. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parazd tul a dolgot. Egy joideig en is ugy voltam vele, hogy vagy "tipikus jo no" vagy, vagy nagyon nehez dolgod van a pasik teren, de nem igy van.
2014. ápr. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az attól függ elsősorban hogy van e valami reális alapja?

Túlsúly,anorexia,ragya,foghiány,púp,faláb,üvegszem, stb.


Ha vélt vagy valós testi/esztétikai hibád van akkor lehet alapja az aggodalmadnak,ha tényleg semmi,akkor "csak" kisebbségi komplexus.

2014. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez úgy van amúgy, hogy minden embert olyannak látnak amilyennek akarja, hogy lássák, s ez nem csak lányokra vonatkozik, hanem ez egy általános tény. Ha nem érzed magad jól a bőrödben akkor tegyél annak érdekében, hogy szeresd magad, lásd magad csinosnak, vonzónak! Ismerek például olyan lányt aki duci, de egyáltalán nem zavarja ad magára, és, és ragyog...s olyan kisugárzása van, hogy eltekeri az ember fejét akaratlanul.

Esetleg küldj képet magadról, ha gondolod, meg adhatok pár jó tippet tiszta szívesen..ha szeretnél még erről akár részletesebben is beszélni akkor írj privát üzenetet. :) 24f

2014. ápr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!