Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem? Lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem? Lehetséges? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú 18 éves, végzős szinte legjobb barátok vagyunk. Én 16 éves vagyok. A suliban minden szünetben együtt lógunk, ha hazamegyünk is egész délután este beszélünk, minden nap. Pár hónapja észrevette a barátnőm hogy olyan mintha a srác többet akarna, (magához húzott többször,kötekedett kis cukin, elhívott bálba stb.) én akkor aztmondtam hogy biztos hogy ez nem ígyvan, meg kb. észre se vettem ezeket a dolgokat, olyan természetesnek vettem. Aztán mostanában egyre több időt töltünk együtt kettesben is. Egyre többet gondolok rá, hiányzik, állandóan ő jár a fejemben. Ahogy egyre közeledik a ballagás és az hogy elmegy egyre jobban fáj és hiányzik. A minap mondta hogy maradjak már bent vele délután....nos bent maradtunk...2 óra hosszáig ültünk az állomáson,én a karjaiban feküdtem és beszélgettünk.Gyerekkorról,meg úgy mindenről. És azt éreztem hogy szabad vagyok és nem kellett szorongnom előtte hogy úristen most hogy nézek ki, meg mit mondok, mint más fiúkkal hanem olyan szabadság, boldogság érzés járt át. Aztán jött a vonat, megfogta a kezem, felszálltunk és egész hazafelé úton a karjaiban feküdtem és összekulcsolt kézzel mentünk haza. És olyan cukin nézett meg olyan közel volt...áhhh.... :) Nem tudom mi ez köztünk de nagyon jó :) Szerintetek? És mit tegyek? Köszi aki elolvasta végig, és aki válaszol is annak külön köszönet! :)

2014. ápr. 18. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
lehetséges
2014. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges. Ballagása után nem fogtok tudni együtt lenni, vagy miért olyan rossz?
2014. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon úgy tűnik, hogy van valami köztetek. :) Egyébként ez nagyon gyakori, hogy barátságból lesz szerelem fiú és lány között. Szerintem nagyon jó páros lennétek, hajrá! :) 16/L
2014. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 PearlDiver ***** válasza:

Persze hogy lehetséges. Sőt, elég jó forgatókönyv :) Egy csomó minden bizonytalanságot egyszerűen át tudtok lépni. Tiszta romantikus, szurkolok nektek!

Ha arra kerül a sor, ne félj neki szerelmet vallani! De azért hagyj neki is kezdeményezési esélyt :)

24F

2014. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De fogunk tudni csak ritkábban, mert messzebbre megy egyetemre. Azt mondta hogy ha jön haza akkor nem lehet semmi dolgom mert vele kellesz lennem :) Köszönöm mindenkinek a válaszokat most olyan boldog vagyok hogy nem csak én gondolom hogy ez több picit mint sima barátság :) És ha tényleg kezdeményezésre kerülne a sor akkor hogy tegyem? És ha nem lép akkor szerintetek ballagás előtt mondjam el neki? vagy mit csináljak?
2014. ápr. 18. 19:13
 6/8 PearlDiver ***** válasza:
Kizártnak tartom, hogy ne lépjen ezek után. De én azt mondanám, hogy még ballagás előtt hívd el valahova külön, valami romantikus helyre, egy jó pillanatban öleld át és dörgöld az arcodat az övéhez, és nézz a szemébe. Ha ezek után sem csókol meg, akkor ott bajok vannak :)
2014. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez csak a kezdet. Nem tűnik félénk srácnak, mert ez már kezdeményezés, max lassan akar haladni. Szinte biztos vagyok, ha szerveztek még 1-2 ilyen alkalmat akkor össze is jöttök. Neked meg ne legyenek kétségeid, mert legtöbbször az van a fiú lány barátságoknál, hogy ha a lány többet akar össze is jön neki. Csak éreztesd te is vele.

Amúgy én is a legjobb barátommal jöttem össze még 18 évesen. Most 20 vagyok és abszolút nem bántam meg, tényleg sokkal jobb egy barátságból kialakult kapcsolat.

Ha esetleg kérdésed van, vagy érdekel valami szívesen segítek, írj nyugodtan üzenetet.

20/F

2014. ápr. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végülis lett! Mar 2.5 hónapja együtt vagyunk :) bár vannak nehézségek, akadályok de együtt mindent legyőzünk. És boldogsáág! :)
2014. júl. 7. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!