Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan mondanátok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan mondanátok el egy nagyon jó lánybarátotoknak, hogy szeretnétek ha a barátságból járás lenne?

Figyelt kérdés

évek óta fiú-lány barátok vagyunk, nem szerelemmel szeretem de jobban is mint egy barátot. Szerintem ha túllépnénk a barátságon és ketten eljárkálnánk ide-oda kialakulhatna szerelem mind két oldalról. VISZONT félek kockáztatni egy ilyen jó barátságot, mi lesz ha ő nemet mond, vagy ha összejövünk és tönkremegy a barátságunk?

kérek mindenkit normális választ adjon, aki meg trollkodna most kíméljen meg

(én 22 ő 21 éves)



2014. márc. 31. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A szemeit figyeld! Ha vonzódik hozzád, kitágul a pupillája a közeledben! Figyeld a gesztusait, amikor veled van. Ha értesz a nők nyelvén, ki tudod így szűrni, hogy csak barátnak tekint-e vagy esetleg azt várja, hogy kezdeményezz már be! Hívd el valami jó buliba, táncolj vele sokat és smárold le!
2014. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
non-verbális jelekkel.
2014. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
meg mondanám neki kerek perec hogy nagyon fontos nekem és hogy szeretem.
2014. márc. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy szó szerint mond el, az nagyon ritkán jön be.
2014. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tapasztalatból írok, legjobb fiú barátom volt 2 évig előtte, és mindketten átmentünk egy szakításon, egymásnak segítettünk talpra állni, aztán utána egy időben minden délutánt együtt töltöttünk, és haveri társaságba kicsit piásan a gondolataimba szaladgált, hogy én őt megakarom csókolni, de nem tettem, ám másnap elmondtam neki és mondta, hogy ő nem gondolta volna, meglepődött volna. akkor még én se gondoltam, hogy többet akarok barátságnál, nem is éreztettem vele direkt. az nap is találkoztunk egy parkba, és megcsókolt és mondta, hogy ő is így érez csak nem merte elmondani, mert a "barátság" :)) az én csókos tippem adta a löketet. na ez volt 5 hónapja, azóta teljesen jól megvagyunk. úgyhogy, ha lehet próbáld meg megszerezni a lányt! :))
2014. márc. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Illetve ha a kor érdekel, mindketten 18 évesek vagyunk.
2014. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Óvatosan hívd el egy nem-baráti-találkozóra (aka randevúra)!
2014. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, írjatok még
2014. ápr. 2. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!