Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak én nem hiszek az ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem hiszek az ennyire szoros fiú-lány közti barátságban?

Figyelt kérdés

Előre bocsi ha kicsit hosszú:)

A barátomnak (akivel pár hónapja vagyunk együtt) van egy lány barátja (akinek már pár éve kapcsolata van és a srác is a pasim haverja). Hiszek a fiú-lány közti barátságban, ezért miért is akadtam volna ki rajta?! :) Persze az elején itt-ott voltak a csajszival nézeteltéréseim, de úgy gondoltam, h mivel annyira nem ismerem, ezért nem lesznek előítéleteim!

Tegnap a barátom nálunk aludt. Már alváshoz készülődtünk meg minden és előkapta a telefonját, h felhívja a csajszit, h h van. Kicsit furának tartottam, h oké h barát, de akkor is este 10-kor felhívni?! Mind1. Ácsorogtam a szobában míg ők kis aranyosan dumálgattak egymással már olyan szinten, h zavarótényezőnek éreztem magam a SAJÁT szobámban... (Mielőtt felhívta volna kérte h még főzzek neki kávét mert nagyon megkívánta.) Szó nélkül kimentem a konyhába, lefőztem neki a kávét, hátha észreveszi magát és mire vissza megyek már leteszik a telefont. Persze ez nem így történt... Már én is elkezdtem a telefonomat nyomkodni, hátha ettől leesik neki a dolog, h már zavar, de így se. Egyszer csak olyan mondatra kaptam fel a fejemet amit a barátom mondott, h fini volt a keksz amit előző nap este vitt ki neki a presszóba a lány.. Erre már kicsit felhúztam magam és a barátom látta is rajtam. Le is tette a telefont, majd rátette a fejét a vállamra, h mi a baj. Nem akartam elrontani az esténket azzal, h most fogjuk kivesézni a problémát, ezért annyival lezártam, h "Jó, h nem isteníted fel K.-t, mert vitt neked kekszet..".Létezne ilyen szoros barátság? Nem vagyok féltékeny típus de ez nagyon rosszul esik, h szinte olyan stílusban beszél a lánnyal mint ahogy velem szokott... :S H adjam a tudtára, h ne higgye azt, h féltékeny vagyok rá és nem akarom, h beszéljenek?! :S



2014. máj. 18. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
De, ebbe közrejátszik a féltékenység. Ez így nekem semmi különöset nem mond, például.
2014. máj. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kár féltékenynek lenni, ha akartak volna járni, akkor most együtt lennének, és nem te lennél a barátnője.

Arra azért megkérheted, hogy a csevegős telefonálgatást ne akkor intézze, ha veled van, mert az tényleg bunkóság.

2014. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is kiakadtam volna.Viszont én egyből megmondtam volna a pasinak a frankót.Jó nekem is vannak fiú barátaim,sőt csak azok vannak,de ha van kapcsolatom akkor a barátommal foglalkozom mindig.Meg nem hívogatom este a fiú barátaimat.Szerintem sürgősen beszélned kell a pasival.Hogy neked ez így nem jó és ha nem változtat akkor lapát és húzhat a kis barátnőcskéjéhez!
2014. máj. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van, csak éppen én vagyok a srác legjobb barátja és persze neki van barátnője. Azt hittem, hogy majd változni fog a helyzet, ha lesz neki valaki, de nem. Már én érzem rosszul magam, pedig én meglennék. Szegény csaj meg szerintem jogosan féltékeny én is az lennék. Már én is mondtam párszor a srácnak, hogy nem kéne, de hiába. Szóval elfogadtam, hogy utál a barátnője. csak azt utálom, hogy folyton miattam veszekednek. Pedig én teljesen tiszteletben tartanám. Meg is kaptam a sráctól, hogy elhanyagolom. Viszont én csak végre azt akarnám, hogy békesség legyen és engem hagyjanak ki a drámájukból :) Bocsi a regényért, csak úgy gondoltam, jó ha tudod, hogy másoknál is van így.
2014. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudod 3. épp ez, h nem akartam elrontani az ő kedvét és a sajátomat sem, h most a nyakának ugrok, mert sajnos/nem sajnos temperamentumos vagyok, ezért nagyon nehezen fogom magamat vissza... :) Pont ez az, h nekem is vannak fiú haverjaim akikkel jóba vagyok, de egyiket se hívom fel akkor ha vele vagyok (sőt minek is hívogatnám őket csak úgy...) és ez esett rosszul.. Sőt, még csak azt se mondhatja, h nem tudnak annyit face to face beszélni, mert 1 helyen laknak.. :)
2014. máj. 18. 14:04
 6/7 anonim válasza:

Olyan vagy, mint a nők 90%-a féltékeny, bosszúálló típus. Ha kapcsolatban lesztek 2-3 év múlva is a barátoddal, akkor úgy is kénytelen lesz egyedül veled foglalkozni. De egy működő kapcsolat alapja a bizalom. Egy 25-30 éves férfinek már nincsenek komolyabb nő barátjai, mert a párkapcsolata miatt (a féltékeny feleség miatt) ezeket fel kell áldoznia.


Lehet vitatkozni, de ez az igazság!

2014. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
4.: Én nem vagyok rá féltékeny hisz barátja van, meg hát beszélgessenek, legyenek jóba sosem zavart egy lány barát, de heti 2x tudunk együtt lenni, 1 faluba is laknak, ne mondja, h este 10-kor fel kell hívni, h h van mikor másnap pl tudnának találkozni ha annyira sok megbeszélnivalójuk van?! :)
2014. máj. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!