Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek? Lenéztek ezért? Vagy mennyire vonzó/taszító elékpzelés ez nektek? El tudját-ok képzelni magatok egy ilyen barátságban?

Figyelt kérdés
Régóta vágyom egy olyan barátságra egy lánnyal, akivel ez egy kicsit több is lenne, mint barátság, mert beleférne, hogy megmaszírozzam és orálisan is kényeztessem a ,,barátnőmet''. Nem a viszonzásért, azt nem kérnék, hiszen az nekem is öröm, ha kényeztethetek. A barátság része legalább ennyire fontos, mint ez a kis testiség benne. Jó lenne, ha beszélgetni is tudnánk, és szellemileg is élvezetes lenne a másik társasága. El tudnám képzelni, hogy ebből igazi kapcsolat is lehetne, de nem ez benne a fontos.

2014. jan. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom hallod, én erre fiúként azt mondom, hogy olyan ez, mint a kutyák ismerkedése: megnyalogatod, szagolgatod a lány lába között, és esetleg utána egy laza kapcsolat/barátság... pff Bár csajok véleményét kérdezted, megmondják ők maguk.
2014. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én el tudnám képzelni, de ehhez nekem nagyon nagy bizalom kéne. Szóval így nem, hogy megismerek valakit, és rögtön.. Idő kéne hozzá
2014. jan. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nacui ***** válasza:
100%
Elképzelni én is eltudnám, feltéve, ha nem járok senkivel. Azonban a gond ezzel, hogy az egyik fél egy idő után többet fog érezni, a másik pedig porba tiporja.
2014. jan. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülnék, ha a fentiek fényében lenne kedve valakinek beszélgetni, ismerkedni.
2014. febr. 4. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok. Ebben a formában, hogy te néha kinyalsz, aztán mindenki mehet a dolgára, nem tudnám elképzelni. Akkor már legyen kölcsönös a dolog, és a tényleges szex se maradjon el. Ezt abból kiindulva mondom, hogy nem egy olyan sráccal találkoztam életem során, akik szexuális értelemben mágnesként vonzottak és kedveltem is őket az egyéniségükből adódóan, de a szerelemmel köszönőviszonyban sem volt az, amit irántuk éreztem. Azt hiszem, erre találó szófordulat lehet a szeretői kapcsolat.
2014. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!