Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akit nagyon szerettem szakítot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nagyon szerettem szakított mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel megismerkedtem pár éve. Egész jó volt a kapcsolatunk, napi szinten beszéltünk. Kapcsolatban volt egy sráccal több mint 5 évig. Mindig azt mondtam magamban bár csak ne lenne pasija, erre ma szakítottak. Mondom elég jól indult az ismerkedés vele de eltávolodtunk eléggé. Oly annyira, hogy tudomást sem vettünk egymásról. Nagyon ritkán egyszer-egyszer köszöntünk ennyi.

Mit tegyek? Bár mennyire is el akartam felejteni éreztem ő álmaim nője de mindvégig pasija volt. Hiába próbáltam mást szeretni vagy elterelni róla a gondolatom a szívem mélyén csak is ő létezett. Erre ma amire sok-sok ideig vártam bekövetkezett. Csak tanácstalan vagyok mit tegyek. Újra kezdjek el vele beszélgetni csak akkor tuti úgy gondolja, hogy: "Erre várt eddig egymásra se néztünk és hopp mihelyst szingli vagyok egyből jön..."

Vagy hagyjam kicsit megnyugodni? Mert azért több mint 5-6 évig együtt voltak és azt hiszem nagyon megviselte.

Szóval aki volt ilyen helyzetben az hogy cselekedett?


Esetleg rögtön beszélt vele, hogy "Nagyon sajnálom ami történt" stb.stb. ?


Mit tegyek?



2014. máj. 18. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A nagy fszt sajnálod te, ami történt! Ne kezdd kamuval a kapcsolatot... Mondd meg rögtön, hogy mi a szitu.
2014. máj. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 BlackSword ***** válasza:

Ez mindenre jó...


[link]

2014. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül is miért ne? Meghívom őt egy partiba jól beiszunk fsza kis hp-ből és elmondom neki az igazat :DDD
2014. máj. 18. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!