Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kiváncsiságból :D Valaki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiváncsiságból :D Valaki volt már ilyen kapcsolatban v is ilyen helyzetben? :D

Figyelt kérdés

23/F vagyok volt már egy pár barátnőm de még ilyen mint ezzel a csajjal nem volt, vmi iszonyat hülyeség amit mi leművelünk...:D

rövide: nagyonjó barátok voltunk-összejöttünk-szakítottunk-rosszbavoltunk-megint jóba lettünk-megint összejöttünk-megint szakítottunk-és most kb ami van köztünk azt nem lehet elmondani mi, több mint barátság de kevesebb mint kapcsolat. elég hülyeség h nem kászálódok ki ebből meg igazábol próbálok de nem tudok :D vkinek hasonló? ha vkit érdekel leirom hosszadalmasabban a sztorit :D



2014. máj. 21. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát..nálam annyit egyezik, hogy a párom a legjobb barátom is egyben, és mi is sok ökörséget levágunk, de szerintem ez a:

szakítás, összejövés, szakítás, összejövés hülyeség.

2014. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én most próbálom az ilyen kapcsolatomat kiheverni.. Hát minden esetre csak annyi hozzáfűzni valóm van ehhez, vagy te vagy gyerek még ahhoz hogy komolyan felvállald, és lekösd magad, vagy ő. Ennek értelme nem sok, csak idegölő az egész....
2014. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jaa tudom bár nálunk hosszasabb időtartamok telnek el mármint barátok voltunk 2évig nagyon joba voltun, fél évig együtt voltunk után szakítottunk fél évig egymáshoz se szoltunk aztán megint jóba lettünk tartott pár hónapig majd megint elkezdtünk kavarni most meg ilyen nem is tudom többek vagyunk egymásnak mint barátok ahogy viselkedünk egymással , nem is tudom minek nvezni ezt
2014. máj. 21. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kb időben ennyi volt.Mégis én vagyok összeroskadva...nem pedig ő.... Embereld meg magad, legyél tökös gyerek és vágd oda h kapcsit akarsz. De ennek nem sok értelme van /lesz. De ha kiakarjátok idegelni egymást, áldásom rátok!
2014. máj. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is volt ilyen azt mondtak ezt hivjak ugy h: szerelem. mi is ketszer szakitottunk es ha lehetne en mostis ujrakezdenem. idokozbe jottok ra hogy szuksegetek van egymasra. aki nem volt ilyen helyzetbe az konnyen mondja hogy exel nem jovunk ossze meg h szennyest felvenni? stb. de ha atelne ugyan ezt akkor o is osszejonne ujra foleg ha szereti. ti is probaljatok meg ujra nem veletlen hogy mindig osszemelegedtek nem szabad elengednetek egymast a sors is azt akarja egyutt legyetek!
2014. máj. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!