Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Élettársi kapcsolatban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársi kapcsolatban élek, de vonzódom egy hívőhöz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak az tetszik, hogy önzetlen. segítőkész és nem akar megtéríteni, DE akkor miért bizsereg a levegő köztönk? Nem az a dögös férfi, átlagosan néz ki, tehát nem szexuális vonzalmat érzek.

Miért akarom újra meg újra hallani a hangját?

Az élettársi kapcsolatom jó, nagyon jó. Tiszteljük a másikat, barátként és férfiként is szeretem, ügyes az ágyban.

Nem értem mi ez a dolog.


2014. máj. 17. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
Megtértél gyermekem
2014. máj. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább csak a pozitív kisugárzására, meg a önzetlen segítségére figyeltél fel, és hogy vállaja magát hogy kicsoda, és őszinte, figyelmes. Tetszik amiket mond, és ahogyan mondja, a lelke tetszik csak.
2014. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menjetek misére együtt és gyóndd meg bűnös gondokataidat.

miiii megtériteni ..??? jehova ?

2014. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem és nem is keresem a hívőket. Barátok voltunk/vagyunk, 2 hete elkezdtünk könyveket kölcsönadni egymásnak. Nem Bibliát, meg ilyesmit, Márai novellákat kaptam, verseire hívta fel a figyelmem.
2014. máj. 17. 15:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem járok misére.
2014. máj. 17. 15:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Hites vagy jehovista?

Igazából mindegy,mert egyik rosszabb mint a másik.

2014. máj. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

NEEEM, jehovistákkal szóba se állok, mert az első 5 másodpercben "beszerveznek".

Mi az hogy hites? Református, havonta-kéthavonta jár templomba.

2014. máj. 17. 15:44
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hit gyülekezetes.
2014. máj. 17. 15:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Majd fogsz járni ..:-D
2014. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sima egyszerű hétköznapi református, senkit nem akar megtéríteni, ezt az oldalát nehezen árulta el.
2014. máj. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!