Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak a barátommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátommal?

Figyelt kérdés
Már 7 hónapja együtt vagyok a barátommal és már le is feküdtünk.(15 évesek vagyunk. De mostanában úgy érzem elhanyagol. Flegma velem, nem jön oda hozzám, h megöleljen vagy puszit adjon, csak később. Tudom h nagyon szeret, meg mindenki ezt mondja, tényleg szeret, de nem tudom mit csináljak. Minden nekem kell oda mennem hozzá, h legyen valami. Egy osztályba járunk....Mit tegyek?

2014. máj. 21. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Semmit. Most eg 15 évesnek milyen tanácsot adjunk? Úgyse lenne semmi értelme.

Jövőre meg szülsz majd, gondolom.

2014. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak a szexre kellettél neki.
2014. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Sajnallak mert kihasznalt csak kihasznalt pedig lehet egy ertekes ember vagy. Szomoru hogy egy 15 eves lanyt igy kilehet

hasznalni.

2014. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
jöhet a következő ... úgyis ez a divat a te korodban ... megérett a világ a pusztulásra
2014. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jányom; szerintem lehet, hogy kínosnak érzi, vagy nem oda (iskolába illőnek) az ilyen szerelmes dolgaitokat. Nem is kell mindent kipakolni mások elé. Talán a kínos nem jó szó ide, mert abból az is levehető lenne, hogy esetleg célzok arra, hogy szégyenl téged, pedig nem erre akarok kilyukadni; de az ottan mindenki társaságában nem olyan meghitt dolog, tudod. Szerintem ez lehet a baja; ettől még szerethet, de meg kéne mondania neked, hogy nem az iskolában szeretné ott mindenki előtt élni a szerelmi életeteket. 15 éves, gondolom, ezért nem jutott még eszébe neki ezt megbeszélni veled. Ja de várjál, már leírtam mindent, mire rájövök, hogy írtad, hogy flegma is. Akkor bizony tényleg csak arra kellhettél neki:S Sajnálom:S:S
2014. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez a kihasználás mekkora szar szöveg. Ha te is élvezted, akkor nem használt ki senki. Mindkettőtöknek jó volt gondolom, fiatalok vagytok, de ez most így alakult, én is 16 évesen vesztettem el, meg amúgy a legtöbb ember is.Az ilyen hülye vélemények miatt érzik magukat még mindig másodrendűnek a nők, a férfiak mögött.

A kérdésedre a válasz: én a helyedben megbeszélném vele konkrétan, hogy nekem ez mennyire szarul esik, aztán meglátod, hogy mit válaszol és, hogy hajlandó-e változtatni, ha nem akkor azért gondolkodj el tajta, hogy más pasi után nézz.

2014. máj. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem azért feküdtem le vele, mert ez a "trendi", hanem azért mert szerelmes vagyok belé. És nem erre vagyok kíváncsi...
2014. máj. 21. 17:15
 8/10 anonim ***** válasza:
Sok lány csalódik aki olyan fiút szeret aki alapból egy bunkó. Csak felmerül a kérdés a lány nem hibás-e ha az ilyenekhez vonzódik.
2014. máj. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 5-ös jókat írt.

Ezen kívül pontosan ezért nem kellene 15 évesen még belemenni a testi kapcsolatokba, mert ilyen korban még kicsi apróságokon is képesek összekapni az embereket, amiket aztán nem tudnak kezelni és szakítás lesz a vége. Ez tapasztalat. Én is 15 évesen veszítettem el, közel 1 év járás után, mégis így ért véget a kapcsolatom. Kívánom, hogy nektek ne így legyen!

21L

2014. máj. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

És mi történik, ha te is hanyagolod kicsit? Fütyül rá, vagy azért szóvá teszi, hiányolja, vagy valami? Ha az előbbi, akkor valószínűleg már nem kellesz annyira neki, ha az utóbbi, akkor lehet, csak elkényelmesedett és készpénznek veszi, hogy te most már vagy neki.

Ha tudtok őszintén beszélni, akkor érdemes lenne megkérdezned tőle, hogy miért hanyagol így.

2014. jún. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!