Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy alszotok a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy alszotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi lennék, hogy kinél hogy működik ez az összebújós dolog. Mert nekem annyira nem tűnik normálisnak, hogy mi nem igazán bújunk össze, nem fogjuk egymás kezét. Pedig én igazán igényelnék egy kis szeretgetést. De próbálom elfogadni, hogy ő ilyen és kész. De az már kicsit rossz h gyakran hátat is fordít nekem, és úgy alszik. Az elején volt h suttogtunk egymás fülébe és úgy aludtunk el. Az lenne a kérdésem h nálatok milyen gyakori az összebújás és mióta vagytok együtt? Egy idő után elavul ez a dolog? Írjatok kort is :)

2014. máj. 21. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi is "elszeparáltan" alszunk, néha el is fordulok.. Szerintem nem nagy ügy, egyszerűen csak próbálok jól aludni. Napközben persze van szeretgetés meg összebújás :)
2014. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi sem szoktunk teljesen egymáshoz nőve aludni, nem is kényelmes egyébként egész éjszaka. Ettől függetlenül van köztünk rengeteg intimitás, bújás, filmeket pl. úgy nézünk, hogy mindig a karjai közt vagyok a páromnak :)
2014. máj. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Úgy alszunk ahogy kényelmes. Épp elég nekünk, hogy egymás mellett vagyunk. Elalvás előtt egy kicsit átöleljük egymást, aztán ha épp kényelmes, akkor úgy alszunk el, ha nem, akkor meg a másik oldalunkra fordulunk. Ha egymásnak háttal vagyunk így, hát akkor úgy vagyunk..


Mit kell ebből ügyet csinálni? Rosszul esik, hogy hátat fordít? Basszus...egész este aludjon feléd fordulva? Aztán reggel megmoccanni nem bír és még fáradt is lesz, mert nem pihente ki magát...


Vannak ám bajok.


23N

2014. máj. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Most az éjszakai alvásról beszélsz?

Esti puszi után a férjem a hasára fordul, én pedig az oldalamra, neki háttal.

És ilyenkor mindig megfogja a fenekem :D


34N és 34F

2014. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi elég bújósak vagyunk, mégis gyakran elfordulunk, főleg én. De azért ilyenkor is jó, ha érintkezünk valahol, ha csak minimális szinten is.

Egyszerűen így kényelmes és pihentető: alvás közben öntudatlanok vagyunk és teljesen egyedül. A szeretgetést úgyis éber állapotban tudjuk élvezni.

Aztán van, hogy álmunkban is közelebb húzódunk egymáshoz.

2014. máj. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is összebújva alszunk, aztán persze nem úgy ébredünk. Mindketten forgolódós típusok vagyunk.
2014. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak az a baj h mi nappal is alig bújunk össze, pedig azért film közben elég jól esne. Ha én odabújok, mindig mocorog, mintha kényelmetlen lenne. Ő meg nagyon ritkán bújik oda, és akkor is csak két másodpercre.
2014. máj. 21. 20:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Mikor jön az ágyba menetel ideje akkor vannak a 18as karikás dolgok. Utána összebújunk, beszélgetünk kicsit, puszilkodunk, simogatjuk egymást stb.. Aztán meg mindenki úgy fordul ahogy akar és alszik:) Nem alszunk összebújva. Szeretem, imádom a férjem, de én úgy nem tudok elaludni ha nincs egy kis szabad terem... ő ezt megértette szerencsére és teljesen elfogadja. Mert ha nem alszunk, akkor folyton egymásba bújunk, ölelgetjük egymást meg ilyenek... tehát nincs ilyen szinten elhanyagolva, mert mindketten ezt a közelséget igényeljük. 4 éve vagyunk együtt.
2014. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Napközben természetesen folyton összebújunk, csók, puszi, ölelgetés, simogatás, stb, de éjjel nekem teljes nyugalomra van szükségem. Így általában egymásnak háttal alszunk, de mondjuk a fenekünk összeér, vagy a hátunk és akkor az megnyugtat. Mondjuk mi nem alszunk minden éjjel együtt, mert még nem élünk együtt és mivel én tényleg imádok egyedül aludni, azt sem tartom kizártnak, hogy a férjemmel esetleg néha külön ágyban aludjak, szerintem ebben nincsen semmi. A fő gond az lehet nálatok, hogy a párod akkor sem bújik hozzád, amikor megtehetné, filmnézés, napközben, stb. Szerintem téged ezért zavar jobban, hogy éjszaka sem. Beszélj vele erről nyugodtan és őszintén.
2014. máj. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!