Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen pózban alszotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen pózban alszotok a párotokkal?

Figyelt kérdés
otleteket gyujtenek, mert szeretnem lecserelni a mostani pozunkat.
2013. aug. 26. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kiskifli - nagykifli :)))
2013. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
úgy aludjatok ahogy nektek jó mit kell ehhez ötleteket gyűjteni??
2013. aug. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kiskifli-nagykifli, közvetlenül elalvás előtt pedig hátat fordítunk egymásnak.:) Mindketten orrsövény problémákkal küzdünk, a fulladás elkerülése végett így kell aludnunk :D, ráadásul én a jobb oldalamon alszom, ő meg a bal oldalán. Persze akkor helyet is cserélhetnénk, de akkor megint csak egymás szájában lennénk.:D
2013. aug. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ő az oldalán, én hason, az egyik lábamat felhúzva, de fogjuk egymás kezét, és a lábunk összeér

ha kicsi a hely, akkor szemből összebújva

2013. aug. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb úgy van, hogy én alszom a saját felemen ő jön utánam rámtenénkedik a lábait is rámteszi én kúszom odébb az ágy szélére (de tegnap pl le is estem) és övé az egész ágy..

Mikor már nagyon unom ráparancsolok, hogy húzzon vissza a saját térfelére olyankor mindig duzzog de basszus.. én igy nem tudom kipihenni magam és ezt nem érti meg...

2013. aug. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Volt barátom is ilyen tehénkedős volt, sosem tudtam magam kipihenni rendesen, mert ő nehezebb nálam kb 30 kilóval és mindig arra ébredtem hogy rámpakolta a lábait és fáj tőle mindenem, le vagyok izzadva meg ha a felső testével is rám fordult, akkor levegőt alig kaptam. Ilyenkor átmásztam rajta, és a hátához bújtam, de ő meg bizonyos idő múlva megfordult és megint csak tehénkedett.

Aztán megbeszéltük hogy nem bújunk össze alvás közben, úgy már tudtam pihenni is. De persze néha olyankor is odakúszott álmában tehénkedni.

2013. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Oldalba rúgom hogy le repüljön az ágyról, Aztán keresztbe fekszek mint Jézus és enyém az ágy baybe!!!
2013. aug. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jók ezek a válaszok :DDD
2013. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Párom nagyon bújós, 70 kg-val nehezebb is, állandóan szeretne összenyomni, puszilgatni, magához szorítani. :D Én meg olyan típus vagyok, hogy én éjjel aludni szoktam, nem bújni. Ebből mindig is voltak problémák, hogy sose bújok hozzá, ráadásul az ágyat is elfoglalom, meg úgy alszok, mint akit agyonlőttek. Nem egyszerű eset, de meg szokott néha kérni külön, hogy kicsit had szundizzon úgy, hogy hozzámbújik. Ha szerencséje van, akkor én is elalszok vele. :D Amúgy fájni szokott a hátam, ha összebújunk alvás közbe.

Nappal én vagyok bújósabb. :D

2013. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na erről a kiskifli-nagykifli első kommentről eszembe jutott egy haverom esete.

Összejött a csajjal buliban, de nem dugtak még este. Egyedül ment haza, erre az sms neki csak ennyi a csajtól: kiskifli vagy nagykifli????

A srácnak nem esett le, majd egy óra múlva koppant. A farka méretére volt kíváncsi. A válasz: nagy...

2013. aug. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!