Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen, most van esely...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen, most van esely ujrakezdesre vagy lepjek tul?

Figyelt kérdés
A baratom felev jaras utan szakitott velem,ennek mar egy hete..de azota sok erdekes dolog tortent,varosnapok voltak es meg olelgetett meg fel is ajanlott,hogy menjunk ki mint baratok,aztan a tuzijatekot is ketten neztuk meg s elcsattant egy csok,s bevallotta,hogy mintha egy resze nem akarna elfogadni,hogy tovabb kell lepni,s maskor a haverok elott nem foglalkozott annyit de most mikor ott voltak eszre se vette oket,csak engem..azt hittem minden valtozik de benne vagyunk egy csapatjatekban s ma gyules volt ott meg olyanna lettem mint a tobbi lany..azt is mondta,hogy nem igeri,hogy minden nap beszelunk de felhiv..annak is ket napja..mi legyen,s tudom,hogy hosszu de valaki segitsen mert nemtudom elfogadni ezt :(

2014. máj. 6. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel eleg elkeseredett lehetsz ezert gondoltam irok neked :(

Eloszor is nem kell felni!:)

Minden ugy lesz ahogy annak lennie kell :)

De te csak annyit tudsz tenni hogy megmondod neki hogy dontse el hogy kellesz neki vagy nem. Ha igen akkor innentol egyertelmu , ha nem akkor meg konnyebb lesz neked tovabblepni mert nem zaklat meg jatszik neked szerepet.

De ha nagyon vissza akarod kapni akkor hivd el randizni es szeressetek ujra egymasba :) vagy legalabbis probaljatok meg :)

Amugy hany eves vagy?:)

15/l

2014. máj. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 legly ***** válasza:

Legjobb lenne, ha tovább lépnél, de mivel eléggé szereted, így nehéz... Talán próbáljátok meg újra.


Üdvözlettel

Legly

2014. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!