Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra van ötletetek, hogy hogyan lehetne elkerülni a barát zónát egy lánynál?

Figyelt kérdés
Pl.: ha oda megyek hozzá megkérdezni, hogy milyen fajta az a kutya, vagy hogy ő melyik suliba megy tovább tanulni (mert mintha őt láttam volna ott ahová én is megyek) ---- nem vagyok benne biztos, hogy ő volt, mert ez a lány nagyobb termetű, és 16-nak kinéz. Itt Szlovákiában 15 éves kortól mennek a gyerekek középsuliba, na mindegy is... Szóval nem vagyok benne biztos, hogy velem egykorú. Mert ha kiderül, hogy mégis 16 éves, akkor lekoppint. :S Vagy ha meg is kedvel, akkor hogyan lehetne elérni, hogy mégis több legyen?
2013. máj. 28. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem konkrét módszer nincs ezeknek az elkerülésére. Vagyis a lényeg az hogy határozottan kell előadni magad mert a lányok ösztönösen a férfiasságot, a dominanciát keresik már fiatalon is szerinte, vagyis ilyenkor inkább vagányságnak lehetne még mondani. Húzd ki magad, mosolyogj sokat, próbáld meg megnevettetni, kezeld le, mármint ne foglalkozz vele túl sokat, ne keresd állandóan, hanem mutasd azt felé hogy neked vannak fontos dolgaid, programjaid.

Például ha jól sül el a bemutatkozás és megbeszéltek esetleg egy randit, akkor néha jó trükk hogy az elsőt lemondod, aztán kérsz egy második időpontot mert valami közbejött. Mert ha azt érzi valaki hogy akkor ugrasz neki amikor füttyent, az a dominancia rovására megy, ez egy jó csel ennek az elkerülésére.

Mindent jól tervezz el előre egy esetleges randin, legyen A-B-C terv is. Ne azzal kezd hogy "te hova szeretnél menni?" hanem határozottan közöld hogy te tudsz egy jó helyet itt és ide mennétek.

Ha ő kérdez soha ne kérdéssel válaszolj, mert a bizonytalanságot is utálják a nők. Ezért is fontos ha bármi akadály felmerül, akkor tudj mondani egy B tervet azonnal, és ne az legyen hogy :Húúú akkor te mit szeretnél? Soha ne mond vállrángatással hogy neked mindegy, mert az szintén a határozatlanságra utal.

Ennyi a lényeg, legyél magabiztos, határozott, ha tudod nevettesd meg, és ha külsőleg is esetleg tetszel neki az az 1 év nem fog semmit jelenteni.

Az első pár találkozás után térj a tárgyra, randi alatt először érintsd meg gesztikulálás közbe a vállát, a karját, a hátát felül NE a derekát, aztán később meg lehet próbálni egy kéz megfogást, vagy átkarolást ha már úgy érzed jól haladnak a dolgok, és az apróbb érintésektől nem húzza el magát, vagy nem néz furcsán hanem mosolyog. Ha minden jól megy pár randi után egy csókot is meg lehet próbálni. Ha valahogy mégis az lenne a vége hogy :"kedvellek, de csak mint barátot" akkor szerintem nem érdemes többet foglalkozni a csajjal, mond meg hogy neked a barátságára viszont nincs szükséged mert többet szeretnél, és ha erre se megy bele, akkor hagyd és ne beszélj vele többet.

2013. máj. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Udvaroljatok! :) Ha elsőre egyértelmű szándékkal nyitsz felé, sokkal több esélyed van arra, hogy elkerüld.
2013. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azokat teszem barát zónába., akik határozatlanok.
2013. máj. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!