Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, hogy hazudik mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy hazudik mégis elhiszem amit mond. Miért?

Figyelt kérdés

Ha kérdezek, néha tudom ,hogy hazudik látom rajta, mégis ha kimondja amit én hallani akarok elhiszem és megnyugszok..

Hogy tudnék ezen változtatni? köszönöm a válaszokat



2014. máj. 23. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
sehogy! te egy naiv barom maradsz :)
2014. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert félsz, és gyáva vagy kilépni a komfortzónádból. Inkább a szőnyeg alá söpröd, aztán mikor már bokád töröd az egészbe, akkor már késő.


Saját magaddal van baj, többre értékeled a másik felet, annyira hogy magadat nem tartod oly értékesnek, hogy akár vállald is a kockázatot csupán a saját igazadért. Magad mellett nem állsz ki, mert fontosabb a másik.


Kapcsolatban fontos, hogy a másik előtérben legyen, és ne te légy a saját központod, de ez a lónak a másik oldala.

2014. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jól esik hogy azt hallod amit te akarsz
2014. máj. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne kérdezgess annyit.Látod meg is oldódott a probléma.
2014. máj. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hasonló cipőben járok! A párom elég gyakran keveredik bele a történeteibe. Jellemző rám hogy emlékszem részletesen arra amit mesél. Szemvesítem ezekkel minden aljalommal. Jön a váladz nem tudja,miérz hazudott. De ez nem az életünket befolyásoló dolgok, bocsássak meg és feletjtsem el. 10 hónap alatt kb 8-10 ilyen sztorink volt. A legutóbb a múlt héten, megmondtam neki hogy ez a sokszor megadott utolsó lehetőség. Még egy hazugság és töröljön ki az életéből, nem akarom magamat tovább alázni!

Nálam betelt a hócipő.


soj erőt kívánok!! N

2014. máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!