Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet tartunk a párommal ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet tartunk a párommal . De mégis mennyi idő az ami nem túl sok? 2 éve együtt vagyunk és félek hogy ha túl sokáig távol vagyunk egymástól ő kiszeret belőlem

Figyelt kérdés
Második évfordulonk lesz pár nap múlva és ő most költözött el tőlem azzal hogy nem bizik bennem és hogy szünetre van szükségünk. Szeretjük egymást nagyon ! Viszont rettegek az érzéstől hogy mivan ha túl sok lesz a szünet és túl lép rajtam. Mennyi lenne az ideális szünet tartás ? Tanácstalan vagyok. Tegnap ment el és azóta folyamatosan zokogok. Vissza akarom kapni. Azt se tudom hogy kéne működnie egy ilyen szünettartásnak. Beszélünk közben de látszik rajta hogy azt se tudja hogy akarja ezt. Rendbe akarom hozni a kapcsolatunkat , de hogyan ?
2014. máj. 18. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy te vissza akarod kapni de mi va ha ő téged nem?

Egyébként miért akarod visszakapni, ha nem is tudja hogy mit akar? Ha valóban szeret, akkor nem tud olyan gyorsan kiszeretni belőled. Bár nekem fura ez a szünettartás is. Valamelyikőtök nem őszinte.

2014. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ennyire naív, ilyet csak olyan férfi tesz, akinek van már másik barátnője. Mi az, hogy "szünet"?! Ha szeret téged, akkor eszébe se jutna ez! Sűrgősen felejtsd el, egyetlen kalandkergető pasi se ér annyit, hogy kiborulj miatta.
2014. máj. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Költőnő? ***** válasza:
Mi történt h nem bízik?
2014. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos van oka rá. Nagyon sokat veszekedtem vele és ő ezt nem akarja. Azt mondta hogy mindkettőnknek változtatnia kéne. Sajnos a bizalma megrendült bennem mert én leveleztem egy régi szerelmemmel és ő ezt megtudta. Nem történt megcsalás de ő ezt a levelezést ugy veszi hogy én félre léptem. Belátta hogy én azért kerestem egy másik férfi szavait mert ő elhanyagolt engem. Viszont nem bizik bennem.Ez az oka annak hogy most elment . Nincs màsik nõ az életében.Nagyon szeret engem de nagyon megbàntottam . Mint mondta megbocsàtott nekem de nem bizik bennem .Ezért szeretne tõlem tàvol lenne egy idõre hogy àtgondolja mit akar.
2014. máj. 18. 12:38
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Blabla. Mindenki tudja, hogy mit jelent a szünet. Én is akkor akartam szünetet, amikor már szakítani akartam, de nem mert rögtön elmondani. Én abban sem lennék biztos hogy nicns másik nő. Sajnálom, ebből már nem lesz semmi. :/ A szünet az már a kapcoslat végét jelenti.
2014. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ürügy az a levelezés, van a háttérben másik nő, ez biztos. Ne magadat hibáztasd a szakításért, ez tipikusan ócska fal szöveg a pasik részéről. Szakítani akart, de gyáva ahhoz, hogy a szemedbe mondja ezt. Felejtsd el, de sűrgősen.
2014. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ennek vége, csak a pasi gyáva volt megmondani a szemedbe, vagy tartott attól, hogy cirkuszolni kezdesz, és hisztériás jelenetet fogsz csinálni, ha összepakol. Ne táplálj hiú ábrándokat, mert ez a férfi nem fog visszatérni.

Ezt a kapcsolatot már semmivel nem tudod, és nem is szabad eröltetni.

2014. máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ami teljesen ki van zàrva az az hogy legyen nõ ! Miattam vàltozott meg annò . Én voltam az akibe igazàn szerelmes lett. Elõttem kicsapongó élete volt . Nàla ez alap hogy mellettem egy csajjal se levelezik. Nem jàrt el bulizni,még a haverokrol is lemondott hogy ne hogy belevigyék vmi rosszba. Tisztàba vagyok vele hogy én rontottam el és hogy besokalt. Tudom hogy tönkrettem a kapcsolatunkat azzal hogy màs pasit kerestem és õ ezt nem tudja feldolgozni . Hiàba mondta hogy megbocsajt a bizalom elszàlt.
2014. máj. 18. 13:05
 9/10 Költőnő? ***** válasza:
Ez így sztem is off.
2014. máj. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Párnapra rá visszajött hozzám :) Azóta is remekül megvagyunk,mindent megbeszéltünk
2014. júl. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!