Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem? Help! (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem? Help! (lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki más országban lakik és más nyelven beszél,így esélytelen de én néha többet érzek iránta. Szerelemszerű érzést, viszont mégsem az de tőbb annál, hogy tetszik. Álompasi *.* És képes vagyok sírni miatta . Segítsetek kérlek !!! 13/L

#fiú #lány #szerelem #tetszik #esélytelen szerelem
2014. máj. 23. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyugalom, az egész probléma oka az, hogy 13 éves vagy. Majd kinövöd...
2014. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, de te ezt nem érzed. Ő annyira más, mint a többi fiú ! Áhhhhw*.* nem vagyok magamnál...
2014. máj. 23. 20:52
 3/14 anonim ***** válasza:

linket tudsz küldeni róla ? êrdekel ez a fazon h még az embereket is megsiratja

am vagy megtanulsz azon a nyelven és utàna mész pàr év mûlva de ahogy te is leírtad esélytelen :/

2014. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát én ő miatta megkattantam ...Hogy felejtsem el ?
2014. máj. 23. 20:55
 5/14 anonim ***** válasza:

Meg csak 13 eves vagy :)

Ez meg nem szerelem hidd el csak eros vonzalom :)

Meg kulonben is raersz meg baratkozni :)

15/l

2014. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Utolso kerdesedre valaszolva , mondjuk menj el a baratnoiddel programokra :)
2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ismered ezt az embert személyesen? Beszélgettél már vele? Hány éves, mit vársz tőle?
2014. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni elfelejteni mert làtom nagyon megõrültêl szval ne éldbele magad semmibe

de képet küldjróla légyszi mert érdekel a skacc

2014. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5. válaszoló lehet, hogy igazad van. Mondjuk nem nagyon ismerem, viszont nem is tudom mit akarok tőle csak annyit igen, hogy nagyon vonzódom hozzá! Nem küldők képet ne haragudjatok légyszi. Meg különben ha valaki leszólná tutti nem bírnám ki. Annyira hisztis vagyok tőle, megőrjít. ....
2014. máj. 23. 21:04
 10/14 anonim ***** válasza:

Alig ismered, de nagyon vonzódsz hozzá, "álompasi", ez bizony rajongás :) Előbb-utóbb elmúlik.

#7 kérdéseire válaszolhatnál, érdekelne. Meg az is, hogy milyen származású fickóról van szó. És mégis miben "annyira más, mint a többi fiú"?

2014. máj. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!