Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudnátok segíteni lányok / fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni lányok / fiúk?

Figyelt kérdés

A nagy helyzet az hogy jól elbasztam egy 3 hónapos kapcsolatot, nem tudom hogy de jol csinálhattam. Segítsetek nekem, mit kéne tennem , hogyan szerezhetném vissza a barátomat?mit kéne tennem?azt tudom hogy szeret de azt nem hogy hogyan. a mai nap folyamán mentem haveromhoz és a teló mutatja hol vagyok és bemásolta a térkép képét hogy hol vagyok és kérdeztem hogy igen és mivan akor nem vagyunk együt, és erre semmi reakció, szóval lehet hogy szeret engem még úgy? de facebookról már ismijei közül is kitörölt, hogyan szerezhetném vissza őt? mit kéne tennem? hova kéne vigyem? nem otthon ülő típus szeret bringázni szeret a természetben lenni.

Előre is köszönöm a kedves válaszokat.



2014. máj. 23. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretlek <3 ( ez kedves volt ?)

Amúgy meg WAT???

A térképes meg haveros résznél elvesztettem a fonalat...

2014. máj. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bunkózással nem szerzed vissza!
2014. máj. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a helyzet hogy bunkó nem vagyok, ezt most tömören írtam le, viszont egy rosz szokásom hogy hamar felkapoma vizet, de írtam neki hogy változni akarok de miatta változnék.

negatív kommenteket nem kérek, akimeg tényleg segíteni akar az meg üzenetet írjon

2014. máj. 23. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:

" igen és mivan akor nem vagyunk együt"


ezt biztosan kedvességnek vette! kérj tőle bocsánatot

2014. máj. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő szakitott velem, holnap akarok töle, de én nem csak anyit mondok hogy "bocsi" mer én szavakba fogom foglalni amit érzek remélem sikerülni fog
2014. máj. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!