Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem túl rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl rajta magam? Ez egyaltalan elfogadhato?

Figyelt kérdés

Van egy srac a munkatarsam volt,odaig voltam annyira vonzott szexualisan ,hogy ha csak hozzám ert benedvesedetem.Szazszor jatszottam a gondolattal ,hogy megdugna.

Haza kellett mennie ,igy felmondott.Else tudtam koszonni tole..nagyon hianyzik ,sirtam kb 2hetig miatta ,szar erzesem van ,nagyon hianyzik pedig nem volt koztunk semmi.Szerelmes lettem bele?

Viszont nekem van 5eve baratom..mellozom ot alig foglalkozok vele ,nem tud segiteni rajtam ..persze a problemam okaval sincs tisztaba.

Hogy engedjem el es felejtsem ot el???

21N



2014. máj. 24. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A baratoddal szaitanod kellene :/

Es a baratnoiddel menj el kikapcsolodni vagy sportolj!:)


Azert irok neked mert gondolom idegesito hogy eddig senki nem irt :/

2014. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de a barátodnak ezt ne mond el mert lehet hogy megtépne!
2014. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, velem még ilyen nem volt. Pedig néha én is eljátszok a gondolattal, hogy milyen lehet egyik-másik sráccal a szex, annak ellenére, hogy van barátom. De semmi közelebbit nem akartam még tőlük, holott időnként még a lehetőség is adott lett volna rá.

Feltételezem, hogy mivel ennyire megvisel a hiánya, te már valami többet éreztél iránta, nem csak szexuális vonzalmat. Ami pedig felrakja az 'i'-re a pontot, hogy a párod már egyáltalán nem is izgat. Szóval, ahogyan az első válaszoló is írta, vele mindenképpen szakítanod kéne. Már nem szereted. Ha szeretnéd, akkor mellette elfeledkeznél erről a dologról.

Viszont miután szakítottál a barátoddal, nem biztos, hogy el kell felejtened ezt a kollégát. Gondolom, sejtelme sincs arról, hogy te így érzel iránta, de akkor is meg kéne próbálnod felvenni vele a kapcsolatot neten legalább. Lehet, hogy nemsokára visszatér. Ha nem, akkor valahogy kénytelen leszel túltenni magad rajta. De ha rövis időn belül netalántán mégis visszamegy a munkahelyedre, akkor legalább próbáld megszerezni őt.

2014. máj. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!