Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt barátnőből újra barátnő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőből újra barátnő? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok barátnőmmel 3 hónapja VOLTUNK együtt tegnap szakított velem azzal a kifogással hogy már "nem szeretlek annyira de szeretlek csak már enm szerelemből" Azt mondta legyen barátság maradjunk barátok... Elsőnek nem akartam aztán gondolkoztam és ma rá írtam hogy nem lehetne-e köztünk szoros,közeli barátság akik találkoznak beszélnek személyesen És azt mondta "persze!:)" És azt szeretném kérdezni hogy szerintetek van rá esély hogy újra belém szeret?:') Előre is köszönöm a válaszokat és Még is mit csináljak hogy megint belém szeressen?

2014. máj. 25. 18:34
 1/5 A kérdező kommentje:
És nagyon szeretem őt! Nem akarom elveszíteni egésznap csak arra gondoltam soha többet nem csókolhatommeg,ölelhetemmeg és nagyon fájt :( sírtam egész nap Kérlek segítsetek!
2014. máj. 25. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerelem utáni barátságban nem hiszek, mert akik tényleg egyszer szerették egymást, azok nem tudnak barátként egymásra nézni, szóval előbb-utóbb majd az egyikőtök lelép és jobb ha erre felkészülsz!
2014. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:
Sztem ne reménykedj.
2014. máj. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de ezzel ne törődj. Fogd fel, hogy vége, és keress mást, és ne ringasd magad álomvilágban.
2014. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak magadnak okozol fájdalmat ha belemész ebbe a barátságba! Ha többet nem keresed, talán több esély van rá hogy újra lehet valami, ha esetleg rájön hogy mégis fontos vagy neki! Ne alázkodj meg! Legyen tartásod, ez nagyon vonzó tud lenni egy nő szemében!
2014. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!