Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit tegyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek! Mintha egy csapdába kerültem!?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok aki még az általános iskolába jár. Mióta elkezdtem jobban oda figyelni az öltözködésemre meg mindenemre azóta a lányok jobban felfigyelnek rám. Nekem tetszett egy lány az osztályból de egyszerűen már nem nem vonzódok hozzá semmi. Még régen 6. tetszett a legjobb lány barátom ezt megtudta volt nagy balhé stb.. Ez még pénteken történt azóta csak ezen gondolkozok. Tesin voltunk a tesi tanárom nagyarc és beszélgetni szoktunk vele páran (haverom meg én) és még néha 1-2 lány is jön. Ez a két lány ezek "legjobb barik" és utálják ezt a tesi tanárt. Viszont van másik 3 kurv ása.bb osztálytársam akik egész végig ott voltak a nyakunkon (oda bújtak meg minden [ez legyen a legkisebb probléma]) Az óra után azután már furcsán álltak hozzám a 2 lány (a bff-k) Szóval így "mi van te bunkó paraszt? stb..." És irodalom óra előtt elkezd sírni mind a kettő oda megyek hozzájuk hogy miért sírnak stb.. Erre csak az egyik felpofonoz és azóta nem szolnak hozzám. Haveromnak azt mondták mióta "el páwásodtam" azóta bunkó paraszt vagyok. Mondom az érdekes mert én mindig végig hallgatom mikor olyan férfiról beszélnek akik az apjuk lehetne és leakarják az adott férfit/fiút pippantani. A dolog legjobb része hogy most féltékenyek vagy nem tudom mi ez lenne a kérdésem fő része csak egy picit hosszabb elősztorival. És még a vége hogy van egy lány egy osztállyal lejjebb. Nagyon szép meg minden de nem merek vele beszélni szerintem azt hiszi hogy a 5 lány közül valamelyikkel járok vagy nem tudom mert azok mindig ölelgetnek! Kész vagyok mint a matek lecke komolyan! Aki végigolvasta annak köszönöm és nem akarok nagyon olyan válaszokat látni hogy mennyek vissza legózni...

2014. máj. 25. 01:09
 1/2 DEXTER22 ***** válasza:
Egyszeru beszeld meg vele ...beszelgesetek hivd el randira mond el neki h tetszik stb...nem kell tulbonyolitani :)
2014. máj. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most ott tartok,h te vagy a csajok szemében a BEST,eddig ok,de mi a fa* van azzal a 3 kurv_ával?És az a 2 csaj,azért borult ki,mert vagy az egyiknek a haverod,a másiknak meg te tetszel/vagy mind a kettőnek te/vagy a haverod,ez a női gyatra gondolkodás...de a pasiké még roszabb...ember..talán az 5 ku_rva közül vmelyik tetszik neked...vagy mit tudom én..Ha tetszik az a másik csaj,akkor mond meg neki,h birod meg minden és kész,udvaróljál neki meg minden.....az 5 ku_rvát meg szedd le magadról..mert hívom a mentőket,nem marad véred ember....ja és fiatalabb vagyok,mint te és lány,de tudtam segíteni!Kapd össze magad!
2014. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!