Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kellek Neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek Neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom feldolgozni, vajon miért nem kellek annak a srácnak, akiért odavagyok. A srác itt lakik az utcánkban, egyetemista, kb 3 hónapja ismerkedtünk meg, együtt voltunk 1 hónapig, minden szép és jó volt, láttam rajta hogy ő is oda van értem. Egyébként nem egy nagy szám a srác, egy egyszerű gyerek, sokaknak egyáltalán nem jön be, én mégis totálisan bele szerettem mindenébe. Már nem is ír nekem facen se, semmi, utcán is ha összefutunk csak köszön. Más fiúk meg lányok oda vannak tőlem, hogy milyen gyönyörű vagyok, kívül is és belül is azt mondják, kincset érek. De ennek a srácnak mégsem kellek. Miért? :(

2014. máj. 25. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert megunt. Mert nem jössz be neki.
2014. máj. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert kihalt a szikra. Akármilyen gyönyörű meg fantasztikus vagy, tudod még te sem tetszhetsz mindenkinek :O
2014. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
húúújajjj micsoda katasztrófa a csilivili leánykát lerázták..
2014. máj. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jóó na, nem vagyok beképzelt meg csilli-villi egyáltalán, de azért valahogy mégiscsak fel kellett vázolnom, hogy mi a helyzet.
2014. máj. 25. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Írj neki igazi levelet és dobd a postaládába.
2014. máj. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellesz neki,mert nem vett komolyan,vagy nem vagy az esete.Van ilyen sajnos,el kell fogadni.Én jól tudom,mennyire nehéz ez,de ha nem kellesz valakinek,ne erőltesd,meg ne pörögj a témán.Ettől csak rosszabb lesz.Tanuld meg elengedni.
2014. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nekem sem áll szándékomban erőltetni a dolgot, de valahogy mégis fel kell dolgoznom, azért próbálok véleményt kérni Tőletek.:)
2014. máj. 25. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egyszerűen nem illettetek össze,vagy megunt. Amúgymeg fogjunk kezet,én is ilyen szituban vagyok most:D Kib.szott sz.r.
2014. máj. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát, bizony elég rossz :/
2014. máj. 25. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!