Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Teljesen elkeseredtem a párkereséssel. Mindig én futok utánuk és nem ők én utánam. Nem volt semmilyen kapcsolaton soha és igazán szerelmes sem voltam. Másnak minden könnyű csak én vagyok ilyen pulykatojás? Nem jön belőlem a pasicsalogató szag? Mi lehet velem?


22/N


2014. máj. 15. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Kétlem, hidd el nem vagy egyedül.
2014. máj. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagy egyedül én majdnem 19 vagyok de nekem se volt még senkim. 18/f
2014. máj. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Én 32 éves férfi vagyok. Átlagos kinézettel. Kulturált öltözködés, ápolt, saját lakás, autó, jó munka, volt is pár nagyon csinos barátnőm ,de komoly kapcsolatom sosem volt.


Most is egyedül vagyok és sajnos nem tudom miért nem tálalok hozzám illő lányt.....

2014. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az emberből is jön szag (nem a büdösre gondolok), amit a másik megérez, de bennem/belőlem biztos hiányzik és nem nyerítek, ha pasit látok. Valahogyan közönyösen viselkedek velük, mintha csajokkal beszélgetnék. A két nem között beszélgetésben és viselkedésben nem teszek különbséget.
2014. máj. 15. 20:31
 5/17 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy találkozzunk, igyunk meg valamit
2014. máj. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, a te korodban én is ezt hittem. De rosszul látod!


Azokat te nem akarod, akik téged akarnak. Pl. biztosan nem veszed észre a csúnya pasikat az utcán, hanem arra gondolsz "milyen jogon bámul ez engem?!". De azok meg, akik neked kellenének, rólad gondolják ezt vagy hasonlót. És most nem feltétlen külsőt kell kiemelni, hanem belsőre is.


Egyszer 3 év öribariság után derült ki a legjobb barátomról (fiú), hogy fél éve szerelmes belém. Észre se vettem, mert egy 173 cm-es sovány, párkapcsolatilag érdektelen pasi volt. Nem tudhatod, mit éreznek mások körülötted:)


Ez sajnos az élet velejárója, de mindenkinek dob valamit a gép, ráérsz még ezen sopánkodni.:)


A feromonos kommenthez meg...azt mindenki áraszt, nyugi;)

2014. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Elébe akarsz rohanni a dolgoknak. Ilyen esetben ez szokott alaphiba lenni. Nem hagyod, hogy zajlódjanak az események, felakarod pörgetni azt amit tilos. Nem hagyod, hogy a férfi férfi, a nő-nő legyen egy kapcsolatban. Nem hagyod, hogy hódítsanak, hogy észrevegyenek téged a valódi önmagad.
2014. máj. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7Es! Honnan tudod hogy elébe megy a dolgoknak? Gyakorlatban mit jelent az amit írtál? Nem értem.
2014. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mindig én futok utánuk és nem ők én utánam.


Innen.


Észreveszik, és a normál menet felborul. Megfordulnak a szerepek.


Tehát észre veszik,felfigyelnek rá, azzal nincs gond-csak utána történik valami amit elront.

2014. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Küldj képet priviben. Hasonó helyzetben vagyok én is. 23/l hátha, tudook tanácsot adni...
2014. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!