Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy együtt lehessek végre a barátnőmmel? 17f

Figyelt kérdés

A szüleimnek nem szimpi a barátnőm. Van pár ellenérvük is ,szerintük a legsúlyosabb az ,hogy ő még csak 14 éves 7osztályos...Igen van korkülönbség 3év.Annyira szerintem nem súlyos. Ott a baj ,hogy ő általános iskolás. Meg hát valamiből azt gondolják ,hogy cigány ami nem igaz.


Próbálom egy ideje győzködni őket ,de nem nagyon hisznek nekem a dolgokat súlyosítja ,hogy általában mikor találkoztunk lógtam suliból stb. Szerintük ez az egész rossz hatással van rám.


Nagyon szeretem nem akarom elveszíteni őt:(((( Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni vagy tanácsot adni nekem.! Előre is Köszönöm !!! :)



2014. máj. 26. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szülő vagyok

14 éves a fiam barátnője

de legalább a fiam is 14

ha 17 lenne próbálnék beszélni a fejével, hogy 3 év különbség egyszer majd nem lesz sok, de most sok

2014. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lógtál suliból. És ehhez a szüleid még tapsoljanak is neked?

3 év valóban nem sok. 17 és 20 év között vagy 22 és 25 év között, de 14 és 17 év között ez a 3 év sok.

2014. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A probléma az,hogy itt már minden lapot eljátszottál.Lógtál az iskolából,ami azért nagyon rossz dolog,és teljesen felesleges is.Egy 17 éves fiúnak már kell legyen annyi esze,hogy egy 14 éves még nagyon kis komolytalan,és a világot is komolytalanul fogja fel,mivel még tapasztalatai nincsenek,nem ért elég sok dolgot,csupán csak azt gondolja,hogy érti.


Magamból kiindulva tudom,hogy amikor 14 éves voltam,akkor még nem tudtam sok mindent.A szexről tudtam mindent,a védekezési fajtákat és formákat ismertem,érzelmileg rendben voltam,és azt hittem,hogy láttam már mindent.

Aztán 15 éves koromban középiskolába kerültem,és a 9.évfolyam úgy kezdődött,hogy jött hozzánk Svédországból egy magyar lány,akinek volt itt egy magyar barátnője,aki aztán öngyilkos is lett abban az évben(2010-ben).Akkor sokkolódtam,és nem értettem semmit.Nem értettem és nem fogtam fel valójában,hogy ez egy nagyon durva dolog,és ehhez képest nekem akkor nagyon kevés problémám volt.Ezt azonban pár hónappal az eset után fogtam fel.Aztán hallottam egyre több gyilkosságról,meg mindenféle durva dologról,amiről addig csak a híradóban hallottam.

Utánanéztem később a pszichológiai háttérnek,meg olyan iskolába jártam,ahol 10.-ben tanultunk pszichológiát(később szociálpszichológiát is),és szóval egyre durvább történeteket hallottam.


A lényeg az,hogy egy ilyen kislány azt hiszi még,hogy az élet habos-babos,mindenki szép,kedves,aranyos,és hogy ő nem csalódhat,nem érheti őt kudarc.De ennek éppen az ellenkezője igaz.

Bárkit,sőt mindenkit érhetnek kudarcok,és érnek is az életben.


A jó oldalát pedig igazán akkor fogja ő is megtapasztalni,amikor a kudarcok után boldog lesz,és eléri majd a céljait.


NEM LEHET MINDENT MEGTENNI,ÉS MINDEN SZABÁLYT KIKERÜLNI!ÁLLNI KELL A SARAT!TANULNOD KELL,HOGY LEHESS VALAKI!

Gondolj arra,hogy nehéz munkát találni...

GOndolj arra,hogy mennyi akadály várhat még rád...

ÉS AMIKOR MAJD TE EGY KUDARCHOZ ÉRSZ,AKKOR EGY 14 ÉVES LÁNY AZT HISZED,HOGY MEGÉRT MAJD,ÉS TANÁCSOT AD?NEM!Nem fog!

2014. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
"általában mikor találkoztunk lógtam suliból stb" ezek után miért csodálkozol, hogy ellenzik a dolgot? Talán próbáljatok meg normálisan viselkedni, pl. nem lógni a suliból. Gondolom az sem véletlen, hogy lecigányozzák (most hagyjuk azt, hogy "nemmindencigányilyenmegolyan", maradjunk a kérdés lényegénél), valószínűleg nem viselkedik túl értelmesen. A szüleidnek meg valószínűleg igaza van, de mivel ezt ti úgysem fogjátok belátni, ezért ha tényleg annyira nagyon szeretitek egymást, akkor próbáljatok meg iskola UTÁN randizgatni, és a barátnőd próbáljon úgy viselkedni, hogy a szüleid megkedveljék.
2014. máj. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nagyon szereted a lányt, akkor

1. ne lógj a suliból, mert most még fiatalok vagytok elég a csókos szád, meg hogy néha megölelgeted, ha hardcore toljátok akkor meg a kuksid is. De aki kimarad suliból az szakmunkás lesz, és húszon éves korodban, lelép a csajod egy BMW-s fószerrel, mert annak jól megy, melletted meg éhen hal.


2. én nem macerálnám a csajt 2 évig. Akkor már ő is nő lesz és nem egy kislány fejével fog gondolkozni, ha meg nem éli túl azt a 2 évet a kapcsolat, akkor csak elszórakoztáttok egymással az időt.


Tudod ha egy ember igazán szeret, azt nem csak cuppogással lehet kifejezni. Ha szeretnéd, és nem csak a hormongondjaid élnéd ki rajta, akkor most el tudnád engedni és belátnád, hogy most az a 3 év igenis fényév távolságba van köztetek.

2014. máj. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ,de a probléma megoldására nincs ötlet? szeretjük egymást nagyon! :/
2014. máj. 26. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!