Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hülyeséget csináltam? Megbánto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeséget csináltam? Megbántottam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom, most lesz 2 hónapja hogy együtt vagyunk, interneten ismertük meg egymást, mindkettem hosszútávra gondolunk, első találkozáskor egy elég drága ajándékot kaptam, amire csak később döbbentem rá hogy mennyibe is került. Nem maga az ajándék a baj hanem az ára. Nem szoktam meg, hogy valaki költ rám. Tegnap este küldött nekem pár oldalt ahol külömböző cipők voltak, venni szeretne egyet nekem ,viszont mikor én megláttam az árát azonnal rávágtam hogy nem. Ez neki rosszul esett, elmondtam neki, hogy én úgyérzem mintha kihasználnám, mert sokat akar rám költeni, s nekem elég egy szál virág is vagy egy fűszál az útszéléről ha ajándékot akar adni.

Nem szeretném megbántani, mert nagyon szeretem. Elmondtam neki mindent, hogy mit érzek ezzel kapcsolatban, bocsánatot is kértem többször is tőle!



2014. máj. 27. 18:16
 1/8 anonim válasza:
46%
igen el baszzhatod
2014. máj. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 aladar12 ***** válasza:
100%

mondd meg, hogy te nem hiszel, a tárgyak értékében és inkább vegyen neked valami csokit, vagy virágot.

ha meg drágábbat akar vigyen el vacsizni.

2014. máj. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól csináltad.Így látja,hogy nem akarod őt kihasználni.
2014. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól tetted.
2014. máj. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

mindenféleképpen szeretném vele éreztetni, hogy nem a pénze érdekel vagy mit tud nekem megvenni, hanem ő maga aki fontos számomra! mindent megvesz bármit mondok, amit nem mondok azt is. Mégis a tegnap esti dolog után elég rosszul érzem magam, s kissé attól tartok azthiszi nem akarom ezt a kapcsolatot, mert nem engedem neki, hogy vegyen dolgokat

2014. máj. 27. 18:26
 6/8 anonim ***** válasza:

azért 2 hónap után nem is lenne szabad enynire ajándékozni.. mert az egy dolog, hogy ha túl nyersen utasítod el az ajándékot, akkor megbánthatod, de ha elfogadod ő meg ajándékokban fog gondolkodni, akkor ő szúrja el az egész kapcsolatot, és akkor annyi a hosszú távnak..

és ezt mondd meg neki is!

2014. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem maga az ajándékozás a baj hanem az értéke. engem szüleim arra tanítottak ,hogy ne a pénz domináljon, nekem 1000 ft ajándék is nagynak számít. szószerint pánikolok mikor ajándékot kapok valakitől mert egyből arra gondolok mennyit költhetett rá és sokba került, miattam költ sokat stb. tudom hogy nem az ajándék ára a lényeg de pánikolok ha csak eszembejut hogy sok pénzbe kerülhetett. Én mindössze csak egy olyan párkapcsolatot akarok amiben' ami az enyém az a tiéd is 'dolog érvényesül
2014. máj. 27. 18:31
 8/8 A kérdező kommentje:
és az érzelmek domináljanak nem pedig hogy elhalmozzuk egymást
2014. máj. 27. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!