Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Viszonzatlan szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Viszonzatlan szerelmen mennyi idő után teszitek túl magatokat?

Figyelt kérdés

25-30 év kor közöttiekre vagyok kíváncsi.

A szituáció következő.

Irdatlan szerelmes vagy ő álmaid nője.

A csaj meg szórakozik veled de semmi több, aztán lesz barátja is akit szemmel láthatólag szeret.

NA mennyi idő kell, hogy ezen túl lépjetek?

És a csajt szinte minden nap látod és közös a baráti körötök :D



2014. máj. 28. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
hát tudod akit igazán szeretek attol felek h v mit kur vara elba szok
2014. máj. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ezt most nem igazán értem, további válaszok :D
2014. máj. 28. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én egy 22 éves lány vagyok, majdnem ebbe a szituációba kerültem, de szerencsére más lett a vége! :) Nagyon szerettem egy srácot, borzasztóan, tényleg, egy évig húztuk-nyúztuk egymást, azt hittem bejövök neki, de egy év után kezdtem kételkedni... szinte majdnem minden nap láttam, így nehéz lett volna kiszeretnem belőle. Közben kiderült, hogy tetszett neki egy csaj, majd megdugott egy másikat stb... így számomra az jött le, hogy én velem is szórakozik, így erőt vettem magamon és keresni akartam másik partnert, egy nőcsábászba akadtam (régebben kavartam vele és szerelmes is voltam belé, csak jött a mostani barátom), de nekem "vigaszdíjként" elég lett volna, persze csak randizni hívott el, mást nem is akartam. De persze a "vigaszdíjam" kavart más csajokkal, így sírva nekiálltam egy filmnek és duzzogtam, hogy én bevonulok apácának, egy értelmes pasi sincsen körülöttem. Amikor vége lett a filmnek, kaptam egy sms-t, hogy megyek-e randizni? Hát attól a fazontól kaptam azt az üzenetet, akibe szerelmes voltam és azóta már 1,5 éve együtt vagyunk :D A barátomnak akkor 3 lány is tetszett rajtam kívül, így én mondhatni "pótlék" voltam, mert akibe ő szerelmes volt, az dobta a randink előtt kb. 2 héttel... "Szerencsém" volt, hogy akkor mindenki lekoptatta :D Egyébként még azon kívül tepert két lányért, de fél év alatt mindenkit lehámoztam róla és elhitettem, hogy nem vagyok egy levakarható típus, azóta áldja a nevemet, mert sok támadást és ütést kibírtam miatta és mondta, hogy emiatt szeretett belém, mert küzdöttem érte és látta, hogy nagyon akarom, még úgy is, hogy én háttérbe voltam szorulva... így lettem én az első és azóta megpróbálja minden módon kinyilvánítani a szeretetét :D Szóval küzdj és teperj, ne add fel... :) Ha több idő múltán még mindig egymásba vannak gabalyodva, akkor keress másik csajt... :)
2014. máj. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó a te történeted messze nem pozitív példa...
2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne az? Egy éve mindent megkapok, ami kell egy normális kapcsolathoz! És viszonozva is van, nem értem akkor! :) Az eleje tényleg eléggé silány volt, de már egy jó ideje jobbak vagyunk, mint sok pár... nem értem akkor.. :)
2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
űgy kezdtetek járni hogy nem szeretett aztán megszeretett és beléd zúgott hány éves vagytok?
2014. máj. 28. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt az érzést le kell zárni valahogy de ha nem kap reakciót ( vissza utasítás vagy elfogadás ) addig nyomasztani fogja a piciny lelketeket. Ez lehet 1-2 év vagy akár 10 év vagy életre szóló érzés is.
2014. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 perc körülbelül

ez az egész csak egy illúzió az agyadban, aminek semmi köze nincs a valósághoz

unatkozol, ezért szenvedsz

keress inkább egy olyan nőt, aki nem óvodás tudattal létezik a világban, és esetleg tudsz is vele valamit kezdeni

2014. máj. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úristen hármas, hol voltál akkor, amikor azt kérdeztem, hogy egy lány hogyan küzdhet? :D Tök jó, hogy ilyen jó lett a vége, gratulálok :)


Amúgy ha ilyen történne, nekem könnyen menne. Akkor sokkal nehezebb, ha bizonytalan vagy. De így tudod, hogy nem te kellesz. Ha szórakozik veled, valószínűleg csalódsz is benne, ami még többet segít :)

2014. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 22 vagyok, Ő 23... :) De tudjátok, még egyszer nem mennék bele ilyesmibe, a mai napig fáj, hogy hogy csak pótlék voltam és nem tudom elfelejteni, hogy nem volt annyira szerelmes belém, mint akkor én őbelé, hiszen más lányok is voltak képben, meg nem törődött velem, nem érdekeltem... azért egy fülig szerelmes lánynak ezek nagyon rosszul esnek és mélyen az emlékeimben van! :S Szóval azt ajánlom, hogy keress másikat, aki az elejétől fogva nagyon tud szeretni és nem lesz képbe más! :)
2014. jún. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!