Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érjem el, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Encsy Csibe kérdése:

Hogyan érjem el, hogy újra legyen köztünk valami? Barátság vagy szerelem.

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a középsulit és az osztályomban van egy srác.Ő a leghelyesebb.Év elején nagyon jó barátok voltunk.Suli után és suliban is együtt lógtunk folyamatosan.Viszont eközben én még nem voltam túl a zelőző kapcsolatomon,és még szerettem az exemet.De az osztálytársam iránt is éreztem valamit,de csak barátok voltunk:) Aztán összejöttem az exemmel és az osztálytársammal már nem is beszéltünk meg semmi.Aztán szakítottam az exemmel és összejöttem az osztálytársammal.Elhitette velem,hogy szeret meg midnen.Aztán lefeküdtünk és utána már nem is foglalkozott velem és szakítottunk.Úgy néz ki,hogy kihasznált,de azt álítja,hogy nem.Aztán megint összejöttem az exemmel és az osztálytársam az meg már köszönni sem köszön nekem meg átnéz rajtam,stb..de már megint szakítottam az exemmel és szeretném ha az osztálytársammal újra jó barátok lennénk.De nehéz ezt elérni,hisz elkerül engem nagy ívben.Most az osztályban más lányokkal lóg és az egyiknél ott is alszik szombaton.Mit tegyek?Hogy érjem el,hogy újra barátok legyünk?

#szerelem #barátság #át néz rajtam
2014. máj. 29. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de itt nem a barátaid hanem te vagy a hunyó. 1 tanév alatt ennyiszer kapcsolatot meg barátot váltani a te korodban... Gratulálok! Szerintem, most állj le a pasi ügyeiddel mert mire 12-be érsz már fél sulinak megleszel nem, h az osztálynak.
2014. máj. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, szerintem a gimi négy évére elegendőt ribiskedtél, hagyd békén és próbálj más barátokat szerezni, akik előtt még nem szerepeltél le teljesen.
2014. máj. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Össze-vissza ugráltál a kapcsolatokban.Mi a probléma?

Felesleges az osztálytársaddal kapcsolatot tartani.Keress inkább egy normálisat,aki nem kisfiúként viselkedik.

2014. máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
én ribiskedtem? 2 pasival voltam életemben,ebben mi a ribiskedés? az én koromban mások már 10nél többel voltak,szerintem én egyáltalán nm vagyok ribi
2014. máj. 29. 15:54
 5/8 anonim ***** válasza:

1. Nem vagy túl az előzőn, de már flörtölsz.

2. Összejössz az exeddel.

3. Szakítasz az exeddel.

4. Összejössz az osztálytárssal, szétdobod a lábad, megdugnak, otthagynak.

5. Összejössz az exeddel.

6. Szakítasz az exeddel.

7. Újra ráakaszkodnál az osztálytársra.


Hét teljes kört tettél, szerinted ez mi? Kis ribi. Ha nem az lennél, akkor lennének érzelmeid valamelyik fiú iránt és azzal járnál, (vagy nem, de akkor nem járnál egyikkel sem). Te érzelem nélkül csapódsz ahhoz, aki épp hajlandó kicsit foglalkozni veled.

2014. máj. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
9-ed. Tegyük hozzá. 9-es koromban én még senkivel nem voltam. meg 10-esen sem.
2014. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
érzelem nélkül?örülök,hogy ennyire ismertek ;) jabocs mégsem.egyáltalán nem ismertek
2014. máj. 29. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem hiszem, hogy nagyon mély érzelmek kötnének bármelyik fiúhoz. Ha így lenne, el sem tudnád képzelni, hogy mással járj. De mivel még valószínűleg sosem voltál szerelmes, most is csak a hormonok játszanak veled, vedd elő a jobbik eszed, és vegyél vissza, különben senki nem fog komolyan venni!
2014. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!