Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » NEM TUDOK ELIGAZODNI EZEN A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NEM TUDOK ELIGAZODNI EZEN A CSAJON?

Figyelt kérdés

Szia, 19 eves fiu vagyok es Ujzealandon élek.


Megismertem egy Lengyel lányt (16) kb masfel héttel ezelőtt, és a második nap el is hivtam randizni.

Adta alám a lovat, mondta, hogy soha nem volt még itt Ujzealandon strandolni, hát mit is mondhattam volna.. elhivtam hetvegere strandolni.

Nagyon orult neki !, es mivel az idopontot nem adtam meg konkretan, ezert o irt ram elosszor, hogy szombat 11? En sajnos nem vettem eszre, de o remenykedett, hogy megkaptam es elment egyedul.. Masnap beszeltunk, hogy nemvoltam ott stb, de vegulis nem volt gond, elmentunk vasarnap.

A randi nagyon jol sikerult, nagyon elveztuk, es a temaink is egyeztek. Egyfolytaban odabujt, olelkeztunk, es a hajamba turt.

3 eve tanulmanyozom a testbeszedet, de valahogy o nem adott semmi jelet arra, hogy akarna is valamit. Kivulrol ugy tunik mintha oda lenne, de vegul nem is csokoltam meg, mert meg a szemkontaktus is hianyzott, eleg valoszinu , hogy nemjott volna ossze.

A randit koveto heten az iskolaban voltunk, ment a macska eger jatek, hol en mentem utana, es volt mikor leszaltam rola 1 napig akkor, meg nem lehetett levakarni.

Facebookon szinte mindennap beszelunk. (O kezdemenyez)

De mégis olyanokat mond, hogy a fiuk mindig felre ertik ot, vagy megprobaljak megcsokolni stb. Mai nap, mondtam neki, hogy majd szeretnek vele leulni beszelni, erre az a valasz jott, hogy 'jaj ne ijesztegess, nehogy valami szerelmet valljak, vagy randira hivjam. (amugy egyaltalan nem errol akartam beszelni)

Vegul is akkor miert nyomul minden nap? szivecskeket kuld stb .

az egyik szavaval uti a masikat.. A mai napi beszelgetes vege is csak annyi volt, hogy "you are a really cool friend". (hát kösz)


Nagyon szep a csaj, es teljesen bele vagyok szerelmesedve, viszont probalom visszafogni magam, es hagyni, hogy inkabb o keressen meg.

Nemhinnem , hogy csak jatszadozna, mert egyaltalan nem olyan, meg azt latnam.

A kovetkezo randit meg mar nem eroltettem, mert mar jott azzal, hogy nem er ra.


A lanynak egyfolytaban remalmai vannak, alig alszik, es nagyon felkapta a vizet mikor ilyen eroszakrol volt szo. Volt pasikrol nemtudok. Amugy nagyon vidam ember, szogdelve megy es mindig mosolyog. de valami nem stimmel... Veletlenul valami rosz emleket hozok elo benne es egesznap roszkedve van... nagyon nagyon ovatosan kell vele banni..


Tortent volna vele valami gyerekkoraban es ezert fel a kapcsolattol? vagy csak leszbi ?


Mi jarhat a fejeben?

Tudom egyszerubb lenne tovabb haladni.. De szeretnem ot megfejteni

(Bocsi, hogy ilyen hosszu lett)



2014. máj. 29. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A nőket nem lehet megérteni,jegyezd meg!
2014. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ő maga sem tudja, mit akar, így nem csoda, ha te sem igazodsz ki rajta. Egy baráttal nem szokás ölelkezni és a hajába túrni, szerintem csak kiélvezte a helyzetet, magyarul játszadozott. De ha akarna tőled valamit nem írna olyanokat, amiket.
2014. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
nőként mondom, hogy a nőkben nincs logika.
2014. máj. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A mai napig , rohan flem mikor meglat, hogy megoleljen..

Pedig egyaltaln nem vagyok papucs, sem olyan akit hulyiteni lehet.

Olyan mintha, o egy masik vilagban elne.. Vagy mintha a baratnoje lennek..

2014. máj. 29. 23:20
 5/6 A kérdező kommentje:

most meg o hivott, hogy holnap menjunk el valahova :D

ugy szeretnem megerteni, hogy mi tortenik a noi agyban.

2014. máj. 31. 14:17
 6/6 BlackDahlia ***** válasza:

Na, sikerült megfejteni a csajt?

Szerintem a lengyelek közt elég sok az idegbeteg, mondom ezt úgy, hogy párral együtt dolgoztam, és barátkozni is próbáltam.

Ugyanezt képesek nyomni baráti szinten is, egyszer akaszkodik, máskor meg hótbunkó :)

(31 éves nőci vagyok amúgy :) )

2016. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!