Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok eligazodni a páromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok eligazodni a páromon! Ez most rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mostanában érzekeny vagyok picit (25 éves nő vagyok) és szegényt folyton azzal piszkálom, hogy biztosan nem számítok neki meg nem akar velem lenni és neki mindegy hogy együtt vagyunk e vagy sem... azt mondta, hogy neki nem mindegy hogy vele vagyok vagy nem, csak ő úgy van vele, hogy ha nem akarok vele lenni, akkor ő nem erőltet semmit... ne vegyem magamra csak ő ilyen... és hiányzom neki...na most akkor mi van?
2013. márc. 1. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te most csodálkozol azon amit te idéztél elő??? Piszkálod megállás nélkül aztán meg te vagy felháborodva,ha ilyet mond??? Ugye nem kell véleményt alkotnom...?
2013. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
OMG....Ilyen nincs....ha megkavarod szegény embert ne csodálkozz ha hoppon maradsz....
2013. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha folyton piszkálod, akkor nem lesz többet veled, sőt, annál inkább kerülni fogja a találkozást. Úgyhogy magad alatt vágod a fát. Talán az hiányzik neki, amikor úgy telt az együtt töltött idő, hogy mindketten élveztétek, nem piszkálódás ment.


Van rossz időszaka az embernek, mikor érzékeny, és mindent felerősítve él meg, de ne a párodon töltsd le, mert nem tehet róla, és előbb utóbb besokall.

2013. márc. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem esni... nem tehetek róla hogy érzékenyebb vagyok pár napja mint máskor. De nem bántom egyáltalán csak megmondom neki amit gondolok vagy érzek. Nincs vita nincs veszekedés. De ezt a választ kaptam amit leírtam. arra vagyok kíváncsi hogy most akkor mi van? Nem számítok neki egyáltalán?
2013. márc. 1. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
detto nekem is múltkor benyög egy ilyet hogy ő nem fogja magát rám erőltetni ha menni akarok akkor menjek..ez azt az érzést kelti hogy valójában annyira nem izgatja hogy vagyok-e neki vagy nem, és ha nem lennék azt ugyan úgy élné meg mintha vagyok neki...
2013. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

De ******* vagy.

De számítasz neki. Csak épp neked nem számít ő. Sajnálom a srácot... Lehetne több is ilyen idősen.

2013. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
21:34 es én is így gondolom ezért tettem fel a kérdést...
2013. márc. 1. 21:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem enged sehova, akkor meg féltékeny,korlátoz, elnyom..nőként írom, hogy néha nem tudok a többi nőn eligazodni. Szeretné, hogy vele légy, de ez neked kell, hogy jöjjön, magadtól, nem azért, mert ő "nem enged el". Ezt mondja: ha menni akarsz, menj! Ezt gondolja: felnőtt nő vagy, el tudod dönteni, de azért remélem úgy döntesz, maradsz.
2013. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
21:36 nem értem most mi van? Miért kell őt sajnálni? Tévedsz, mert pont ez a baj, hogy nekem ő nagyon is számít csak néha azt érzem nekem ő jobban mint én neki.
2013. márc. 1. 21:38
 10/15 A kérdező kommentje:
21:37 bíztam benne hogy ilyesmit jelent, csak egy kis megerősítésre volt szükségem... igaz hogy 25 vagyok de ez a második párkapcsolatom és ilyen pasi dolgokban nem vagyok valami jó. Köszi az eddigi válaszokat! :)
2013. márc. 1. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!