Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmmel jól megvagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel jól megvagyunk de mégis vannak napok amiket nem értek. Amikor megjön a havi baja úgy érzem nagyon ingerült. Lehet túlreagálom? Többi lent

Figyelt kérdés
Egészen odáig megvagyunk amíg nincsenek azok a bizonyos napok 7 hónapja vagyunk együtt azt mondta rá ez nincs hatással (a havi baja) de én úgy érzem mégis.... folyamatosan azt mondja idegesítem leteszi a telefont ha nem olyat kérdezek pedig itt egyszerű dolgokról beszélünk...(pl mit csináljunk milyen volt a napja mit csinált)majdnem midnen nap találkozunk de ilyenkor szinte alig.Nincs ideje rám nincs kedve hozzám sokat vitatkozunk nyűgös. Hosszú távon ezt nem bírnám ki....

2014. máj. 30. 15:41
 1/8 A kérdező kommentje:
22/F bnőm19/L
2014. máj. 30. 15:41
 2/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor Én is picit nyűgösebb vagyok :( Férjem megérti és elviseli azt az 1-2 rosszabb napot, Én pedig igyekszem ügyelni magamra.
2014. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ő teljesen kifordul magából nyűgös nem akar látni se szinte.... nem mond el semmit mert nincs kedve .....
2014. máj. 30. 15:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Picit nyűgösnek lehet lenni, de nem kell átmenni ilyenkor elmebetegbe... Adj be neki valami gyógyszert, hogy lenyugodjon.
2014. máj. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szed gyógyszert? Én ilyenkor azt se szeretem, ha nagyon hozzámérnek, fogdosnak, elég kellemetlen dolog. Lehet, hogy fáj neki, izzad, úgy érzi büdös, idegeskedik, hogy mi lesz ha átázik, hányingere vagy hasmenése is lehet, szóval ez nem mindig egy sima menet. Én azért szedetnék vele egy kis magnéziumot, ilyenkor igyekeznék vele normálisan, de keveset beszélni, rákérdeznék arra, hogy vannak-e fájdalmai stb
2014. máj. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
egyszerű kérdésekre is kiakad hogy már megint hülye vagyok stb.... de tényleg nem szereti ha fogdosom de ilyenkor én is ügyelek de ezt már soknak érzem főleg hosszú távon köszönöm a válaszod
2014. máj. 30. 16:06
 7/8 A kérdező kommentje:
és ilyenkor találkozni se szeretne velem ritka hogy rám ér....
2014. máj. 30. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig megszoksz vagy megszöksz. De szerintem, ha amúgy jól megvagytok hülyeség lenne emiatt ott hagyni. Mivel nem tudod hogyan érzi magát ilyenkor, nem igazán tudod megérteni a viselkedését, így csak elfogadni tudod. Nyilván ez nem a te hibád, nem hiszem hogy túl sok pasi lenne aki ezt igazán átérzi. =D Amúgy meg ha otthagyod, lehet a következő még rosszabb lesz ;) Én pl alapvetően nyugodt természetű vagyok, de ha megvan, van hogy annak is kitépném a torkát aki csak köszön. Persze igyekszem oda figyelni, hogy ne legyek hárpia, de van h már csak akkor kapok észbe mikor rákiabálok valakire :/ Na szóval, szerintem ne kattogj ezen, inkább ilyenkor vigyél neki egy szelet csokit vagy valami kaját amit szeret, azt szinte biztosan értékelni fogja! ;)
2014. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!