Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sadqwr fjejge84 kérdése:

Van egy lány nagyon tetszik bármit megtennék érte! Már 3hónapja beszélgetünk napi rendszerességgel! Többi lent?

Figyelt kérdés
Tegnap a legjobb barátnője megkérdezte hogy nem-e hülyít engem erre azt felelte hogy nem hülyít. Utána azt is megkérdezte hogy járna is velem erre azt mondta lehetséges! Aznap beszéltem vele és mikor elköszöntem tőle nem írt se szívet se puszis fejet ma reggel ráírtam és ma se kaptam egy szívét se és puszis fejet se ezt mire véljem?

2014. jún. 1. 16:33
 1/5 zotanbro ***** válasza:
akarja a tested
2014. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
??
2014. jún. 1. 16:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod el randizni? nem pont ezzel a címszóval, hanem csak úgy mondjuk baráti pizzázás... aztán ott kérdezz rá :)
2014. jún. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Andrea Henrietta ***** válasza:
Járni szeretne vele, viszont nem akar kezdeményezni. Hívd el randizni, és beszélj vele. Vegyél bátorságot és lépj felé, mert nekem már elment volna a türlemem ha hónapokig csak beszélünk és semmi előrehaladás...
2014. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat beszélünk a suliba is! De en nem tudok rajta kiigazodni._.
2014. jún. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!