Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz ha kezdek beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha kezdek beleszeretni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 17 éves lány ismerősöm akit ismerek már egy jó ideje,és kezdek beleszeretni.Inkább leszek konkrétabb : szeretem is.. Ezzel már csak annyi a gond hogy 2,5 évvel fiatalabb vagyok nála.. nem azt szeretném hogy járjunk vagy bármi,csak hogy érdemes-e elmondani neki hogy Szeretem. Kérlek normális válaszokat adjatok,mert már magam sem tudom mit csináljak..

2014. jún. 1. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki.
2014. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg! Mi baj történhet ebből? Ez egy olyan dolog amit gyakran meglett felnőttek sem tesznek meg. Ha nem is érsz el különösebb eredményt ebben az esetben, az életben sokkal értékesebb férfi leszel mint az átlag.
2014. jún. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elmondhatod neki szerintem, egy próbát legalább megér. Neked is könnyebb lesz utána annyiból, hogy már tudni fogod, hogyan viszonyul a csaj ehhez az egészhez.
2014. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Persze, hogy érdemes. Ne fojtsd magadba az érzelmidet. Na meg mi veszíthetsz rajta? A kor nem számít, ha két ember szereti egymást! :)

(Elnézést, ez elég érzelmes volt :D)

2014. jún. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!