Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Attol tartok kezdek beleszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attol tartok kezdek beleszeretni?

Figyelt kérdés
Egyik haveromrol van szo. igazabol csak bulizni szoktunk egyutt meg neha feszen is dumalunk . eddig mindig csak haverkent tekintettem ra es nem is jott be.tobben is mondtak hogy nehogy megtetszen a srac vagy valami igy nem is foglalkoztam vele.a leg uccso bulin viszont azthiszem "elvette az eszem" igazabol nem tortent semmi csak annyi volt sokaig fogta a kezem meg volt h hosszan egymas szemebe neztunk es azota csak ra gondolok:S fogalmamsincs h tetszek.e neki egyaltalan mert sokszor bunko volt utana meg volt hogy tobbszor is racsapott a seggemre..(azert kapott pofont is) es a masik gond hogy nekem van egy masik 'alakuloban levo kapcsolatom vagyis. a srac elhivott moziba.. de azota csak a masik srac jar az eszembe es ha heten elvileg megint megyunk valamerre es felek hogy mi lesz vagy hogy mit tegyek mert hagynom kene a fenebe de nem ertem mi ez a fellangolas..

2013. okt. 28. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem fellángolás. Ha pedig eligérkezel valakivel moziba, és alakulóba lévő kapcsolatod, akkor nem engeded, hogy a seggedet fogdossák, és nem adsz lovat egy másik pasinak.
2013. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah, egy 3. pasi lesz a bejövős. Ez a két egyed nem.
2013. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem (több mint valószínű) hogy beleszerettèl.:3

Hány éves vagy.?

2013. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lacmacika válasza:

Hát nem tom :)

kicsit erős ...

szerintem csak mert szépen kicsípted magad azért szeretett beléd ...

mert ő csak a külsőd miatt szeretett beléd de a másik az meg már rég óta szeret ha jól olvastam ...

inkább a régebbinél maradj azt javaslom ... velem is történtek ilyennek ... ez csak azért hogy legyen valakije ... nem tom ezt te jobban érzed ... most igen sokat gondolsz rá ... de hogy bánt veled ?? mert mondtad hogy sokat szívózott veled ... meg ilyesmi ... de a másik az meg alakuló vagy is már régebb óta meg van mint ő ...

és a pofont megérdemelte mert lányokkal így nem szabad bánni :) hogy ha én tudom moderálni magam fiú létemre akkor ő is nem egy állat .. xd :) am bocs ha rosszat mondok róla .. na mind1 ezektől eltekintve az hogy szerintem maradj a másiknál .. mert rossz volt amikor egy lány emiatt hagyott el :\ azóta sem volt kapcsolatom :\ mert nem tudtam úgy túl lépni rajta hogy egy másik miatt ott hagyott ... és volt vele egy hetet és dobta a pali ... vagy is nem tom .. próáld végig gondolni .. okés ?? :)

2013. okt. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17 evesek vagyunk mindketten

es nem en engedtem h ra csapjon a seggemrevhanem valamit beszolt mire en tokon akartam rugni o meg elkapta a labam es ra csapott a seggemre igy nem tehettem semmit..

egyebkent mind kettot regebb ota ismerem a masik srac aki elhivott moziba o vele sulikozbe minden reggel talalkozok meg beszeleunk. a masik sraccal meg csak amikor ossyejovunk baratokkal/haverokkal es oda se szoktam ki csipni magam nagyon.:)

2013. okt. 28. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!