Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit éreztek/mi van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit éreztek/mi van a fejetekben mikor azt mondjátok a barátnőtöknek: "gyönyörű vagy"?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A fejükben? Ott ilyenkor nincs is vér :D
2012. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Éppen vizuális orgazmusom van olyankor. Sajnos egyre ritkábban sikerül összehozni...
2012. dec. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csak az,hogy gyönyörű.

Nem tudom miért kell minden szó mögött valami hátsó szándékot sejteni?

2012. dec. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem sejtek hátsó szándékot,csak érdekelne
2012. dec. 15. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy gyönyörű, szép az a lány!
2012. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NAgy szó ám ez,kevés nőre lehet mondani.Olyankor sütkérezem a szépségben,és csodálom is,amíg tehetem.
2012. dec. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor azt mondom egy lanynak hogy gyonyoru vagy... pontosan azt erzem.Mit kell ezt tulfilozofalni? Ha randanak tartanam, nem mondanam hogy gyonyoru.
2012. dec. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most épp nincs, de azért ezt biztos nem igy mondanám neki csak az utcán sétálva... Esetleg.. hmm... nagyon jól nézel ki, vagy cak viccesen valamit, hogy; lehet csak a megvilágitás teszi.... szóval valahogy ezt elkerülném, mert tudják, hogy komoly vagyok és akkor lejönne, hogy "csak úgy" mondtam. De komolyan.. Ti lányok, szeretitek ezt hallgatni? Engem marhára zavarba hozna ha ilyesmit mondanának.
2012. dec. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát ez olyankor szokott mikor sokáig nézünk egymás szemébe nem csak úgy az utcán sétálva :D és olyankor a nézése elárulja hogy tényleg így gondolja. engem nem hoz zavarba mert már elég régóta együtt vagyunk de természetesen nagyon jól esik
2012. dec. 16. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!