Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek? Szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Szerelem vagy sport?

Figyelt kérdés
Röviden. Sportolok,nem eredménytelenül,és ez meg is látszik rajtam. Sokak kritizálnak érte. Köztük jó barátok és a párom is. Már megmondtam neki, hogy nem tudok egyszerre mindent elérni. Egyszerre bomba alakot és eredményt. Fontosabb a szerelem mint a sportban elértek ugye? Mit tegyek? 19/L

2014. jún. 4. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért kritizálnak?
2014. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Izmosabb vagyok az átlagnál.
2014. jún. 4. 17:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Mérlegelned kell melyik a fontosabb számodra. Ha nem komoly a párkapcsolat akkor szerintem miatta ne dobd a sportot, találsz olyat is aki elfogad, de én a helyedben azért nem mennék el végletekigxd A nőiesség fontos.
2014. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem mondhatni hogy nem vagyok nőies. De sajnos a karom és a hátam nagyobb mint a normál lányoknak.

(úszó vagyok)

2014. jún. 4. 17:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Keress olyat, akinek így is tetszel. Pl egy úszó, vizilabdázó fiút, vagy valakit, akinek szintúgy széles a válla, háta.

Nálam ez nem lenne kizáró ok, pedig én fiú létemre igen vékony vagyok.

2014. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez az alak a leggyönyörűbb csak rengeteg ember képtelen elfogadni ha a masik barmiben is jobb nála.

Amíg nem nézel ki úgy mint egy profi testépítő addig nincs miért aggódnod.


Azon meg gondolkozz el hogy miért azok a barataid akik az önmegvalósítasod akadályozzák..

2014. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2014. jún. 4. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Te mit szeretnél?
2014. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!