Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek összeillik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillik egy sportoló és egy zenész? Vagy olyanok mint tűz és víz?

Figyelt kérdés
Előre köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 16. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyjaból 5000 dolgon bukhat a kapcsolat,ez csak egy közölük.
2014. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, hogy egy sráccal tűz és víz voltunk. Nem ment.
2014. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Attól hogy két embernek más a hobbija, még lehet bennük sok egyéb közös.

Példának okáért én lassan 4 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel. Ő nem kifejezetten zenész, de azért tud valamennyire gitározni meg zongorázni. Én sem vagyok hivatásos sportoló, de heti 2-3szor azért eljárok edzeni, meg gyakran választom a biciklit a busz helyett, tehát alapjáraton azért sportos vagyok.

A lényeg hogy mostanra oda jutottunk hogy én vettem egy gitárt, mert megtetszett, és tanítgat. Én pedig igyekszem egy kis sportosságra ösztökélni, szóval alapból azt mondanám hogy ez még nem akadály :)

Persze az én esetemben tényleg csak hobbiról van szó. Ha valamelyikőtök az olimpiára készül és heti 18 edzése van, a másik pedig 3 bandában játszik, akkor nehéz lesz összeegyeztetni. De amíg átlag emberekről van szó, nem gondolnám hogy ebből baj lehet.

2014. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát elé hülye aki ez alapján ítéli meg az embereket. Nekem rengeteg sportoló és egyben zenész hibrid ismerősöm van. Akkor ők nem férnek össze magukkal vagy mi? Nagyon nem ezen múlik
2014. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor nem jó ha ennyire különböző tevékenységet folytatnak?
2014. máj. 16. 23:34
 6/18 A kérdező kommentje:
Elkédtem a kérdésemmel. :P
2014. máj. 16. 23:35
 7/18 A kérdező kommentje:
Értem! Köszönöm! Amúgy én zenélek és 4 együttesben!
2014. máj. 16. 23:38
 8/18 anonim ***** válasza:

Most te véleményt keresel vagy kifogást? Mert marhára nem mindegy.

4 választ kaptál, ebből 3 azt írták hogy nem ezen dől el egy kapcsolat, 1 pedig azt hogy neki volt hasonló tapasztalata de nem ment, és te a 3at félretéve arra koncentrálsz aki azt írta hogy nem érdemes.

Ebből azt szűröm le hogy

- vagy nagyon pesszimista vagy

- esetleg alapból meg se akarod próbálni, csak kitaláltad magadnak ezt a kifogást, és most megerősítést keresel rá.

Nem ezen múlik hogy valakivel jó párost alkottok e vagy sem, ahogy az első kommentelő is írta, 5000 más dologból alakul ki hogy ti jó párost alkottok e vagy sem. Ez csak 1 a sokból.

2014. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én informatikus vagyok, a barátom meg építészmérnök. Akkor most nem illünk össze? Ugye hülye kérdés? A tiéd is pont ilyen.
2014. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha 4 együttesben zenélsz akkor itt nem azzal van a probléma hogy a másik fél sportoló, vagy szobrász, vagy lekvárzsibbasztó.

A kérdés az hogy 4 zenekar mellett tudsz e időt szánni egy kapcsolatra.

Ha ilyen szemszögből nézzük akkor én ismerőseim elmondása alapján úgy gondolom hogy nem.

2014. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!