Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S Ugy erzem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Ugy erzem a baratom megcsal. Mi tevo legyek most?

Figyelt kérdés

Eleg hosszu tortenet!!

Ki jottem angliaba dolgozni es osszejottem a fonokommel ez szerelem volt elso latasra!!!! Egybol ereztem/ereztuk egymasra van szuksegunk.

Ez mind szep es jo de ide kerult egy nagyon ronda pattanasos fius lany aki elvileg futarkodni jott.Csak az a baj hogy ez 1 hete megvaltozott!!! A baratom olyan szinten kivetelezik azzal a lannyal hogy ez mar mindenkinek feltunt!! Eloszor is a baratom senkit nem enged be az irodaba csak engem edesapamat es azt a lanyt!! A masik hogy a baratom bevezette az egyenruha hordasat es aki nem horda annak levon penzt a fuzetesebol de a lanynak mondta hogy neki nem kell o nyugodtan utcai ruhaba is dolgozhat....Na de itt a legnagyobb problema hogy a lanynak nem kell dolgoznia....nem kell futarkodnia mert kiderult hogy nem is szereti a futarkodast es csak ugy kap 200 fontot es raadasul mindenkinek 1 nap szabadnap jar neki adott 3 napot.Tegnap a lanynak kellet kivinnie az etelt de a baratom szolt neki hogy maradjon csak majd mas kiviszia erre ra egy felorara a lany beakarta rakni dobozba az etelt es azt se engedi neki.....neki szo szerint nem kell dolgoznia jah es behivta a lanyt az irodaba es megkerdezte eleg e neki a haromnap szabadnap vagy legyen inkabb 4. :( Nagyon elszomorit a dolog es mikor beszilni akarok vele es ahogy kiejtem a lanynak a nevet mar megis ker szepen hogy azt a lanyt hadjam beken ne is folyatassam amit mondani akarok :'( Szovalsoha nem birok vele beszelni mert kepes inkabb bezarkozni az irodaba vagy barmi csak hogy veletlenul se folytassam ne is hallja a szidasokat vagy a problemamat :( Es az a lany olyan segg nyalo meg a szabadnapjan is bejon es neki all dolgozni es ha latja hogy a baratom nem veszi eszre hogy dolgozik inkabb odamegy es mint peldaul ma megkerdezte hogy az etelt melyik dobozba tegye pedig tudja hisz 2 honapja dolgozik......

Jah es a lany teljessen az elentete a baratom izlesenek.....neki a lenyeg a hosszu fekete haj na de a lany voros es valig ero raadasul az elejen meg mondta is hogy milyen ronda ez a lany stb.....szoval most nem ertem :( KERLEK SEGITSETEK ADJATOK TANACSOT :'( :'(



2014. jan. 8. 01:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet, hogy valami más oka van a kivételezésnek? Hogy mondjuk a miniszterelnök lánya, és jóba kell vele lenni.
2014. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
túl hosszú, ha megcsalt dobd ki!
2014. jan. 8. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Három dolgot látok: az egyik az, hogy külső alapján ítélsz, a második az, hogy irigy vagy ami igencsak gyarlóság, a harmadik pedig, hogy a kellemetlen belső folyamataidat arra a szerencsétlen csajra zúdítod rá és ismeretleneknek savazod éjnek évadján.


a tanácsom: ne tedd ezeket, és máris kevesebb oka lesz bárkinek is más után nézni, mikor veled van

2014. jan. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el a leírást, de az már régen rossz egy kapcsolatban, ha kinézi az egyik fél a másikból, hogy megcsalja.
2014. jan. 8. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kerlwk ne iteljetek , ar el csak segitsetek :'(
2014. jan. 8. 01:53
 6/14 anonim ***** válasza:

Én a magam részéről nem ítélkeztem, hanem már csak saját tapasztalatok alapján is tényt közöltem.


Ha te eltudod képzelni a párodról, hogy megcsal, akkor már rég nincs meg az a feltétlen szeretet és az abból áradó rózsaszín köd.


Közben amúgy elolvastam: Ez így, ebben a formában nem feltétlenül megcsalás. Azt írod a barátoddal nem tudsz erről beszélni, nem próbálkoztál esetleg a lánynál? Lehet, hogy hátrányos helyzetű, vagy van valami súlyos betegsége stb. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni.

2014. jan. 8. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 The Elit Predator ***** válasza:
Érdekes... Szerintem ki kellene derítened hogy ki ez a lány próbálj meg kedvesen közeledni felé, mivel a barátod nem mondja él ki ő.Egyébként ha olyan visszataszító ahogy leírod miért félsz hogy megcsal vele? Ezeregy oka lehet annak hogy így bánik vele.... Pl.: Eltitkolt gyerek, mostohatestvér, egy fölötte lévő ember egyik hozzátartozója. Próbáltál már érdeklődni a barátodnál hogy ki ő, nem pedig csak lehordani ennek-annak?
2014. jan. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A baratom Indiai....a lany voros angol....es a lany utal engem pedig en mindig mosolygok kerdem hogy van....stb....:(
2014. jan. 8. 02:22
 9/14 anonim ***** válasza:

igen utalhat erre ez a kivételezés. nekünk a főnök az egyik grafikussal kivételezett így, és hát erősen gyanítható, hogy rendszeresen összefeküdtek. szóval lehet azért jópofizik, hogy a csaj véletlenül se borítsa ki a bilit, és lehet emiatt nem vagy szimpi a vörinek.


viszont az is lehet, hogy más oka van. sajnos ebbe nem lehetsz biztos. ha a szeretője, akkor valószínű a telefonján is dumálnak, figyeld meg mennyire tartja magánál a telefont. ha együtt zuhanyzik vele, az már rossz jel, ha nem, akkor ott a lehetőséged, hogy átnézd a híváslistát, üzeneteket.


a facebookon is lehet kutakodni. aki félre lép, az előbb utóbb hibázik.


viszont, ahogy kivettem a dologból a lényeget, te jobban nézel ki, jobb fej vagy, és inkább te vagy az esete a párodnak. miért parázol akkor? amúgy szerintem rákérdezhetsz a barátodnál. ha tényleg közel vagy hozzá, miért ne tehetnéd fel a kérdést, hogy miért kivételez ezzel a csajjal. esetleg mondhatod neki, hogy féltékeny vagy rá, és hogy egy kicsit legyen vele távolságtartóbb. szerintem ebben a kérésben sincs semmi elítélendő.

2014. jan. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Dolgozik az a másik lány, csak nem a munkahelyen, hanem a párod péniszén...ezért kivételezik vele.


Nem vagy kicsit elszállva magadtól egyébként? Hogy te milyen szép vagy ő meg milyen ronda? Én azért kíváncsi lennék mennyi valóság alapja van ennek...


Lehet hogy szerinted ronda a csaj, de a párod szerint mégse az...ennyi

2014. jan. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!