Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindkét lány nagyon megfogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindkét lány nagyon megfogott (a többit lent leirom)?

Figyelt kérdés

Az egyiket ismerem 4éve de olyan szotlan meg mindig ez az oké jo na majd egyszer összehozzuk és nem lesz semmi. Legtöbbször én kezdeményezek beszélgetést de néha őis csak nagyon félénk pedig ő idösebb is egy évvel (20 éves lány)

Táncoltunk együtt szalagavatón és nemesik le neki a tantusz és mondom probálok "nyomulni" elhivni ide oda és mindig oké jövöhéten és ne m lesz semmi. (Még nem volt barátja se)


A másikat kb 4 honapja ismerem és elég jol eltudunk beszélgetni csak azbaj szerintetek az nem lenne g**iség ha a másik helyett őt választanám holott pl 1- 1-5 hete még a másikat hivogatttam pl sétálni meg moziba futni...



2014. jún. 7. 09:42
1 2
 1/14 anonim válasza:
Hat szerintem nem gaz. Ha az elso lany nem torodik veled pedig te szerlretned/szeretted volna hogy valami legyen akkor persze lepj tovabb:) a masik lannyal meg csak hajra:))
2014. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. jún. 7. 09:52
 3/14 anonim válasza:
Hogy ismerted meg a 2 lányt? és amúgy igen ha nem foglalkozik veled akkor inkább a másik lányt válaszd hiszem őt még nem ismered régóta és több esélyed lenne megismerni és új dolgokat megtudni róla ;)
2014. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Mindkettő lány jó lenne neked?
2014. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen
2014. jún. 8. 10:11
 6/14 anonim ***** válasza:
Melyiket tudnád jobban szeretni? Ha az elsőt - ez egy helyes, kedves, szimpatikus lány lehet -, akkor várjál még rá egy kicsit, ha nem olyan kifejezett az elutasítása. Ha nagyon tetszene nekem, akkor várnék rá, hátha ha látja, hogy milyen kitartó vagy, végül "beadja a derekát".
2014. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
értem amit mondasz. amugy a másik is azért visszafogott rendes de vicces is annyi különbséggel, hogy ő rám tud irni csakugy napközbe h dumáljunk kicsit amásik nem...
2014. jún. 8. 12:49
 8/14 anonim válasza:
Na sikerült már döntened h kit választasz? :D és egyébként hogyan ismerted meg őket? ha szabad tudni :))
2014. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

háát egy buliban ismertem meg xd ahova alapbol ugy mentem el h hát itt sem találok nekem megfelelö lányt mert hát szal izé nem az én pénztárcámra gerjednek xd (pedig nem vagyok csoro szegény) olyan 2 fele meguntam bent a táncikálást meg haver is elment másfele igy kimentem leültem egyedül és itt jön a lényeg : ő vett egy hot dogot leült tölem kb 10 méterre és látta h azért szemügyreveszem nézegetem :D és képzeld odaült onanntol jot beszélgettünk aztán vhogy eltünk lehet hazamentek utána msánap beszélgettünk de végül nem lett komolyabb de most egy másfél hete kb beszélünk és sztem ő lesz a választottam mert jol eltudok vele beszélgetni és normális is.


Csak vannak hülye haverok akik olyat mondanak h ne nyáron legyen barátnőm hát sztem hülyeség ti mit gondoltaok?!

2014. jún. 12. 21:17
 10/14 anonim válasza:
szerintem kicsit jobb ha nyáron van mert akkor sokkal több időt tudtok egymással tölteni mint suliba tanulás közbe
2014. jún. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!