Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek tetszett már meg...

Fiúk, nektek tetszett már meg olyan lány, aki nem volt különösebben szép, de valami mégis megfogott nagyon benne titeket? Mi volt az a valami?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Az egész lány,a haja személyisége mosolya.

2013. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Külsőleg nem valami szép, de valami megfogott a külsejében? Nem, ezt nem is értem, hogy működne. Ellentmondásosnak hangzik.

Olyan viszont már volt, hogy külsőre nem volt olyan szép, de miután megismertem megszépült a szememben.

2013. nov. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A szeme.
2013. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2013. nov. 29. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 Nem is írt olyat, hogy külsőleg nem tetszett, de valami mégis megfogott a külsejében. Azt írta, hogy valami megfogott benne, ami nem ugyan az.


Én ugyan lány vagyok, de nálam volt már olyan, hogy a külseje nem volt igazán az esetem, mégis valami volt benne, ami nagyon megragadott. Nem tudnám megmondani, hogy mi volt az, de később már kívül belül oda voltam érte.

A fiúk is biztosan vannak így 1-1 lánnyal.

2013. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó a választ!:)
2013. nov. 29. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
ha szexi akarsz lenni értelmes legyél. olyan lányból kevés van. ha van egyáltalán.
2013. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
persze nem lepődök meg azon hogy ezt lepontozzák. azon lepődnék meg, ha valakit nem a külsőségek foglalkoztatnának.
2013. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem azért is pontoztak le, mert nem a kérdésre válaszoltál, ha figyelmesen elolvasod, te is láthatod.
2013. nov. 30. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!