Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért szakítottatok a párotokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakítottatok a párotokkal? Mik voltak azok amelyek zavartak? és milyen módon szakítottatok?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat ! Kérlek pár mondatban fejtsd ki !

2014. jún. 8. 10:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pár mondat. Piált. De nagyon.
2014. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét esetbe nmegcsalás volt a válóok.
2014. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Azon a mocskos facebookon féltékenyé tett es ott is szakitott a veréb.
2014. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát én exemmel anno azért, mert 1 év után már csak szexre kellettem, de sose keresett.Megpróbáltam megoldani, de ő belesz*rt az egészbe. És már kinézte az utódomat. Elmondtam hogy nem működik így és szakítsunk. A válasza: "A munka úgy is fontosabb!".
2014. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Beviz Elek ***** válasza:
97%
Sokar járt kocsmába nö létère
2014. jún. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
a megcsalás és a piálás is mindenképp szakítóok , tényleg nem érdemes ha vki ilyen . Bár nálam más a probléma. Fb-n szakít az meg elég undorító dolog. :/
2014. jún. 8. 10:21
 7/19 A kérdező kommentje:
hát ha csak arra kellettél jó is h dobtad
2014. jún. 8. 10:22
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon féltékeny volt, túl komolyan tervezett velem, holott én 19 évesen ennyire komoly dolgokra nem vágytam, másrészt már nem szerettem, nem szerettem vele lenni már, nem hiányzott, sokszor felidegesített.
2014. jún. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem :/ és te hogy mutattad felé hogy már nem érdekel ? (mielött mondtad volna neki)
2014. jún. 8. 10:41
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Az egyikkel azért, mert nem működött vele a szex, nagyon rossz volt. Bármit is próbáltunk, nem ment. Ezt meguntam háromnegyed év után, sajnos meg is csaltam ls összejöttem azzal a másik sráccal.


A legutóbbit pedig megutáltam, mert folyton sírt, és bőgött mindenen, férfi létére... Úgy éreztem én vagyok az anyukája. A végére már a lélegzetvétele is idegesített. Nagy levegőt vettem és szakítottam.

2014. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!