Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyna szakítottatok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyna szakítottatok a párotokkal és miért? Mit mondtatok?

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"Te nem is létezel!" - Aztán amióta szedem rendesen a gyógyszereimet, nem is láttam.
2014. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom bunkó és agresszív volt velem nagyon sokszor, semmit nem kaptam tőle cserébe azért amit én nyújtottam, tök egyoldalú volt az egész kapcsolat. Azt mondtam neki, ami az igazság: besokalltam, nem bírom mellette tovább és hogy jobban szeretnék egyedül lenni. 4 hónapja vagyok egyedül, és azt mondom, megérte!! 23/L
2014. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megmondam az igazat a szemébe: "már nem szeretlek, felesleges egymás idejét rabolnunk". Nagyon jó szerető volt, de mást nem tudott adni. A bioritmusunk is teljesen más volt. Ő egy tipikus kocka volt, aki hajnalig ütötte a gépet. Én szerettem korán lefeküdni és utáltam az ilyen játékokat. Ràadásul a gép előtt dohányzott is ami engem szintéb nagyon zavart. De volt ennél egy nagyobb hibàja is, napközben és éjszaka is kiszökött a kocsmába játékgépezni.

Ezek a dolgok gyorsan kiábràndítottak belőle. Elmondtam neki és látszólag meg is értette. Majd egy hét után elkezdett könyörögni, vesztegetni, majd fenyegetni. Erre csak annyit mondtam: "szánalmas vagy". Szépen akartam lezárni, de ő dühöngött, zsarolt, fenyegetett. Pedig úgy gondolom nem az én hibámból ment tönkre a kapcsolatunk.

2014. máj. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!